Złodzieje spawarki w rękach policjantów

Nadarzyn

Dwaj mężczyźni podejrzani o kradzież spawarki zostali zatrzymani przez policjantów z Nadarzyna. 35 i 36-latek usłyszeli już zarzut kradzieży działając wspólnie i w porozumieniu.

Dzielnicowi z Nadarzyna otrzymali informację o miejscu przebywania mężczyzn, którzy podejrzani byli o kradzież spawarki wartej 800 złotych. Do kradzieży doszło 22 marca na terenie prywatnej posesji w Nadarzynie.

Kilka dni temu weryfikując tą informację dzielnicowi wspólnie z kryminalnymi, udali się pod adres, gdzie mogli przebywać podejrzewani. Na miejscu zastali 35 i 36-latka. W trakcie czynności mężczyźni przyznali się do kradzieży spawarki, która została odnaleziona przez policjantów w trakcie przeszukania.

Podejrzani usłyszeli już zarzut kradzieży działając wspólnie i w porozumieniu w warunkach recydywy, do którego się przyznali. Odzyskane mienie powróciło do właściciela.

Postępowanie nadzorowane jest przez Prokuraturę Rejonową w Pruszkowie.

Za przestępstwo kradzież kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Złodzieje spawarki w rękach policjantów”

 1. mła pisze:

  za 800 zł to sie sąd nie zajmie

 2. robot pisze:

  Gdyby się obecnie zdarzyło Ukraińcowi wejść w konflikt z naszym prawem to obligatoryjnie powinien być odstawiony do ojczyzny. Ci którym nie chce się walczyć powinni zostać przynajmniej w trybie przyspieszonym nauczeni kultury. Szkoda że rodzimych złodziei nie można wypchnąć na front.

 3. Szupli pisze:

  To Dżoker i Poker. Znani złodzieje spawarek.

  • Bobek pisze:

   Myślałem, że to paca. Zawsze jak łyknie trochę denaturatu to wpada na podobne pomysły…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły