Żłobek przy ul. Hubala 3 do termomodernizacji

Pruszków

Miasto Pruszków ogłosiło przetarg na termomodernizację żłobka miejskiego nr 1 przy ul. Hubala 3. Sprawdźcie jakie zmiany przejdzie budynek.

Żłobek nr 1 mieści się w dwukondygnacyjnym budynku. Ząb czasu nadszarpnął jego stan, ponadto z biegiem czasu i pojawiania się nowych technologi, wymaga on pewnych modernizacji, aby dostosować go do obecnie panujących standardów.

W zakres prac termomodernizacji wejdzie wymiana instalacji centralnego ogrzewania wraz z osprzętem i robotami towarzyszącymi oraz naprawa tynków wraz malowaniem wnęk pod grzejnikami (demontaż i montaż obudów grzejników), modernizacja węża cieplnego z osprzętem i automatyką, wykonanie zasilania i instalacji elektrycznej w pomieszczeniu węzła cieplnego oraz odtworzenie wewnętrznych i zewnętrznych elementów wykończeniowych budynku.

Zakres robót związany z wykonaniem tranzytu instalacji centralnego ogrzewania

do budynku Koła Wędkarskiego nr 18 przy ul. Hubala 3a.

Według zapisów w przetargu zadanie ma zostać zrealizowane do 20 sierpnia tego roku.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.