Zdrowie, Walentynki, Karnawał. Sprawdźcie nasz Dodatek!

Dodatek

A w nim ciekawe artykuły o tym jak przygotować się na wiosnę, zadbać o zdrowie i urodę, ale nie tylko. Nie zapominamy, że trwa karnawał, a już za kilka dni Walentynki!

Coraz cieplejsze dni zachęcają do tego, aby uprawiać sport na świeżym powietrzu. Ale nie musisz od razu biegać maratonów, wystarczy spacer po parku. Dodatkowo po mroźnej zimie warto zadbać o dobre odżywienie organizmu 
i pogodę ducha. Jak? Podpowiadamy w naszym Dodatku!

A jak już zadbamy o siebie, to wypadałoby zatroszczyć się także o naszych ukochanych. Okazja już za kilka dni. Walentynki kojarzą się z amerykańskim blichtrem – balonami w serduszka, cukierkową atmosferą, kupowaniem prezentów. Ale nie tylko. W wielu krajach 14 lutego doczekał się już zwyczajów wykraczających poza te najbardziej „oklepane”. Serca najtwardszych przeciwników święta zakochanych skruszyć może choćby informacja, że najstarsza na świecie kartka walentynkowa pochodzi z… 
XVI w. Powstała w Anglii, a jej autorem był więziony w twierdzy Tower Karol Orleański. Adresatką miłosnego listu była jego żona. To i wiele innych ciekawostek oczywiście w Dodatku!

Dodatek do pobrania.

Partnerami dodatku są:

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel 

NZOZ medica-med

MTZ Clinical Research

 

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.