Zderzenie na 719. Duże utrudnienia

Region

Uwaga, kierowcy! Na trasie 719 między Nową Wsią a fabryką kosmetyków w Kaniach doszło do zderzenia trzech pojazdów. Droga jest zablokowana w obu kierunkach.

Jak doszło do tego zdarzenia? – Renault poruszało się w stronę Pruszkowa. Podczas wyprzedzania pojazdu ciężarowego wpadło w poślizg i uderzyło w przyczepę busa jadącego z przeciwka. Kolejny samochód chcąc uniknąć zderzenia z tymi pojazdami uderzył w drzewo. W tej chwili trwa badanie dwóch osób przez załogi pogotowia ratunkowego. Od ich stanu zależy czy zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja czy jako wypadek – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Od kwalifikacji zależy też jak długi potrwają utrudnienia w tym miejscu. Obecnie zablokowane są oba pasy ruchu. Policja ma organizować objazdy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 25

25 odpowiedzi na “Zderzenie na 719. Duże utrudnienia”

 1. Brrt pisze:

  Niebezpieczne miejsce! Kolejny wypadek… powinno być odpowiednio oznakowane

 2. leo pisze:

  w tym miejscu od lat są wypadki

  • Kierowca pisze:

   Bo ludzie nie umieją jeździć. Zamiast szybko to jedni się wleką a inni którzy nie umieją dobrze jeździć zostają zmuszeni do niebezpiecznych manewrów.
   Gdyby wszyscy jeździli szybko i uważnie to takich akcji by nie było.
   Nie każdy ma taką kontrolę i umiejętności jak ja i stąd wypadki jak się nie uważa.

 3. Brwinowianin pisze:

  to zapewne „Tomek” jechał po alkoholu wariat… i go zamknęli ?
  Nareszcie będzie spokój na ulicach i na WPR

  • Tomek pisze:

   Brwinowianin już wiem jak się nazywasz więc uważaj na siebie

   • Brwinowianin pisze:

    Aż tak bardzo spalasz się psychicznie w konfrontacji ze mną ?

    • Tomek pisze:

     W czym? Oczerniasz mnie półgłówku A na to sobie nie pozwolę. Konfrontacje będziesz miał na mieście jak cie spotkam. Tylko wtedy pewnie zesrasz się w gacie i nie będziesz taki pyskaty jełopie

     • Wilku Starszy pisze:

      Jak taki twardy jesteś, że nie przerażają cię konsekwencje prawne pisania gróźb karalnych w internecie, to pewnie nie przerażą cię konsekwencje na ujawnienie tożsamości Brwinowianina.
      Napisz nam jak się Brwinowianin nazywa, może wtedy ten gagatek zacznie brać większą odpowiedzialność za tę propagandę i różne kłamstwa, które wypisuje.

     • FigoFago pisze:

      Aż dziwi mnie że WPR przepuszcza takie prostackie, agresywne i mało konstruktywne komentarze

 4. AsteriX pisze:

  i przez takich ciulów człowiek się spóźnia do pracy bo musi jechać objazdami …

  • Kirstin pisze:

   Miło by było Panu jak by to Pan był na ich miejscu i ktoś by powiedział o to ten ciul co w drzewo uderzył. Masakra i znieczulica…

   • Kierowca pisze:

    Nie wcale nie. Po pierwsze nikt nie obronił gościa który uciekając uderzył w drzewo. Winny jest ten który się wyprzedzał bo robił to za wolno i w dodatku pokazał że totalnie nie potrafi zapanować nad własnym samochodem.

   • X pisze:

    Kristin jeżeli po tym tekście pomyślałem że dotyczy on poszkodowanego który skończył na drzewie a nie sprawcy wypadków to raczej z tobą jest coś nie tak.

 5. Papa pisze:

  Przez takich,, super „kierowcow co trzymaja sie na zderzaku auta poprzedzajacego i jada wiecej niz mozna ,to normalni kierwowcy musza placic wieksze ubezpieczenia , za coś takiego jak ktos nie umie jezdzic normalnie to na Śląsk wyslac do kopani to moze zmadrzeja przez takich debili normalni cierpia

  • Kierowca pisze:

   Nie większe składki płacisz przez tego gościa co tamowal ruch tak bardzo że ktoś go musiał wyprzedzić. Jak w tamtym miejscu zbierze się kilku dobrych kierowców to wszyscy jadą 8 – 100 i każdy jest szczęśliwy że szybko i bezpiecznie jedzie do celu i nie zdarzyło mi się żeby w takich warunkach ktoś mnie wyprzedzał. A jak trafi się dziad 50 km/h to zaczynają się dziwne manewry. A jak trafi się dziad parajacy się najstarszym zawodem świata to jeszcze próbuje ci pokazać jak on bezpiecznie jeździ i dodaje gazu jak go zaczynasz wyprzedzać. Ja mam szybkie auto więc mnie to śmieszy ale jak ktoś ma jakieś marne 150 koni to taki manewr staje się śmiertelnie niebezpieczny.

  • Mistrz pisze:

   Nie płacisz więcej za to że inni kierowcy jadą szybko tylko za to że są wypadki. Ja np. jeżdżę szybko, do tej pory zapłaciłem za AC + OC już tyle że dobry samochód z samych składek bym miał, a nigdy z tego nie skorzystałem bo ciągle jestem w klasie bezwypadkowych nadludzi, a nie ocierajacym się kolizyjnym plebsem w obdrapanym samochodzie.

 6. Wilku pisze:

  Szybciej k…a,szybciej!!! Musicie jeździć szybciej osly!!!

  • Wilku Starszy pisze:

   Milcz i nie obrażaj.

  • Kierowca pisze:

   No ale właśnie ktoś tam jechał wolno skoro go inny samochód wyprzedzał. Jak ludzie tam jadą normalnie czyli 70 na 70 lub więcej to tam się spoko jeździ. A jak się pojawia dziadzius 40 – 50 km/h to wtedy zaczynają się niebezpieczne manewry. Szkoda że zawalidrogi nie można obwinić o celowe utrudnianie ruchu i doprowadzenie do wypadku.

   • Driver pisze:

    70 to dopuszczalna maksymalna prędkość. Po za tym prędkość musi być dostosowana do warunków panujących na drodze szanowny kierowco tak dla przypomnienia. To że na znaku jest 70 nie znaczy że masz jechać 70

    • Kierowca pisze:

     Prawda. Ale żeby tam się nie dało bęzpiecznie jechać 70 to musiałby spaść śnieg, być mróz albo żeby była ulewa. Praktycznie na pewno tam wtedy można było bezpiecznie jechać 70.

 7. Anonim pisze:

  Pewnie jak zwykle brak zachowania odpowiedniej odległości od poprzedzającego pojazdu, a policja i tak jak zwykle wpisze prędkość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły