Zbiórka dla Oliwki zakończona sukcesem

Pruszków

Mała Oliwka z Pruszkowa, która cierpi na dysplazje włóknistą wieloogniskową dzięki wsparciu darczyńców będzie mogła przejść specjalistyczną operację. Wszystko dzięki Wam!

Oliwia cierpi na dysplazje włóknistą wieloogniskową. Pod tą tajemniczą nazwą, kryje się poważna choroba. Kości dziewczynki są puste w środku. A przez to podatne na złamania i deformacje. Chwila nieuwagi, nieodpowiednio wykonany ruch mogą wywołać nieodwracalne zmiany i ból, z którym dziewczynka walczy czasem nawet tygodniami.

Dziewczynce może pomóc kosztowna operacja. Pręty, które dziewczynka ma w nogach mogą zostać zmienione na gwoździe, które będą „rosły” razem z Oliwką. To rozwiązanie pozwoli na uniknięcie lub zmniejszenie liczby kolejnych operacji, które dziewczynka będzie musiała przejść w swoim życiu. Pojawił się tylko jeden problem. Pieniądze. Operacja nie jest refundowana.

Na portalu siepomaga.pl została zorganizowana zbiórka pieniędzy na operację Oliwki. Dzięki Waszej szczodrości udało się ją zakończyć z sukcesem. Na leczenie Oliwki udało się zebrać ponad 39 tys. zł. Teraz trzeba tylko trzymać kciuki żeby operacja przyniosła spodziewane rezultaty.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.