Zażywali narkotyki, nagrał ich monitoring

Pruszków

Strażnicy miejscy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy na jednym z przystanków autobusowych w Pruszkowie zażywali narkotyki i spożywali alkohol. Szybkie pojawienie się funkcjonariuszy z pewnością było zaskoczeniem dla „imprezowiczów”, ponieważ nie wiedzieli, że siedzą na wprost kamery monitoringu miejskiego…

Do zdarzenia doszło 1 sierpnia około godziny 22.30. Dyżurny monitoringu miejskiego zauważył dwóch młodych mężczyzn, którzy siedzieli na przystanku przy ul. Sienkiewicza i pili piwo. Chwilę później postanowili zabawić się nieco lepiej. W trakcie dojazdu patrolu, jeden z nich wysypał na ławkę biały proszek, który podzielił na kilka części. Oko kamery doskonale uwidoczniło jak mężczyźni „wciągają” utworzone wcześniej białe „kreski”.

Gdy strażnicy dotarli na miejsce mężczyźni ukryli narkotyki. Jak się później okazało to mieszkaniec powiatu nyskiego, 25-letni Adam K. schował foliową torebkę z zawartością. Na miejsce wezwano pruszkowską policję. W trakcie dalszych czynności u 25-latka znaleziono dwa gramy amfetaminy.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.