Zawodniczka Piastovii Piastów będzie bohaterką programu TVP3

Piastów

Beata Cabaj, zawodniczka Piastovii Piastów i jedna z najlepszych piłkarek w Polsce, będzie bohaterką pierwszego odcinka nowego programu TVP3 Warszawa – „Ludzie z Mazowsza”.

„Ludzie z Mazowsza” to autorski program Pawła Pochwały, w którym poznamy zwyczajnych – niezwyczajnych mieszkańców regionu. Co ich wyróżnia? Niezwykła pasja i determinacja w realizowaniu własnych marzeń. Choć na pozór wiodą zwykłe życie, zarażają energią i inspirują do działania.

W pierwszym odcinku „Ludzi z Mazowsza” zobaczymy Beatę Cabaj z Jaktorowa. Na co dzień pracuje, spędza czas z rodziną i żyje jak większość młodych osób przed trzydziestką. Mało kto wie, że jest jedną z najlepszych napastniczek w Polsce, zawodniczką Piastovii Piastów. Gra w koszulce z numerem 10, jak jej idol, Leo Messi.

Czego jeszcze nie wiemy o wschodzącej gwieździe kobiecej piłki? Odpowiedź w najbliższą niedzielę, 15 września, o godz. 18.15.

W kolejnych odcinkach „Ludzi z Mazowsza” zobaczymy m.in. Magdalenę i Piotra Zalipskich, solistów Zespołu „Mazowsze”.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Zawodniczka Piastovii Piastów będzie bohaterką programu TVP3”

 1. kibic pisze:

  Z tą „jedna z najlepszych napastniczek w Polsce” przesadziliście ale jest bardzo dobra zawodniczka. Lewa nowa ułożona lepiej od niejednego zawodnika męskiej okręgówki. Powinna spróbować pograć wyżej

 2. Gienek pisze:

  Uwaga na pedofila w Piastowie na ul. Dworcowej! Zaczepił dziecko z 6 klasy wracające 11 września ze szkoły – ma na imię Roman.

 3. Maks pisze:

  Super!!!! Ludzie ta dziewczyna strzela gole jak lewy. Tylko lepiej bo jest dziewczyną!!! Wiem bo widziałem!

 4. Wilku Starszy pisze:

  Ładna. Bylaby świetną matką dla naszych wspólnych dzieci

 5. Roman pisze:

  Uwaga na pedofila w Piastowie na ul. Dworcowej! Zaczepił dziecko z 6 klasy wracające 11 września ze szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły