Zatrzymany za narkotyki

Region

Grodziscy policjanci zatrzymali 19-latka, który w swoim mieszkaniu miał środki odurzające. Mundurowi podejrzewają, że młody mężczyzna mógł zajmować się handlem narkotykami.

Funkcjonariusze z Grodziska Mazowieckiego ustalili, że 19-letni mieszkaniec miasta może zajmować się handlem narkotykami. Policjanci udali się do mieszkania Michała Ś. W trakcie rozmowy młody mężczyzna oświadczył, że nie posiada żadnych narkotyków. Mimo tych zapewnień mundurowi przeszukali jego mieszkanie.

W kurtce Michała Ś. funkcjonariusze znaleźli 5 torebek z marihuaną i 5 torebek z amfetaminą. 19-latek nie wiedział skąd pochodzą znalezione środki odurzające. Policjanci zabezpieczyli również dwie wagi elektroniczne, torebki z zapięciem strunowym oraz telefon komórkowy, które mogły służyć do popełnienia przestępstwa.

Michał Ś. nie przyznał się do posiadania i handlu narkotykami. Teraz 19-latek trafi przed sąd. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.