Zatrzymany za znaczną ilość narkotyków

Pruszków

Funkcjonariusze pruszkowskiej policji zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę, który był w posiadaniu: amfetaminy, metamfetaminy oraz mariuhuany.

Do zatrzymania doszło w ubiegłym tygodniu. Kryminalni z Pruszkowa odkryli, że mieszkaniec powiatu pruszkowskiego w pomieszczeniu gospodarczym posiadał znaczną ilość narkotyków. – Głównie w postaci białej sypkiej substancji oraz suszu roślinnego – informują funkcjonariusze.

Ujawniono również wagę elektroniczną oraz woreczki foliowe z zapięciami strunowymi tzw. dilerki. Zabezpieczono 73 gramy amfetaminy, 108 gramów metamfetaminy oraz 137 gramów marihuany. – Wszystkie ujawnione substancje były zapakowane w mniejsze i większe woreczki foliowe z zapięciem strunowym, a całość była ukryta w słoikach – czytamy na stronie KPP Pruszków.

Zatrzymany 36-latek usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Przyznał się do winy. Póki co trafił do aresztu na trzy miesiące, lecz grozi mu nawet 10 lat więzienia.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.