Zatrzymano sprawców przemocy domowej

Region

Dwaj sprawcy przemocy domowej zostali zatrzymani w nocy z piątku na sobotę przez policjantów z posterunków w Pruszkowie i Brwinowie – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie. Obaj mężczyźni byli pijani.

Krótko po północy do komendy w Pruszkowie zadzwoniła kobieta, która zgłosiła, że jej 19-letni syn wrócił pijany do domu i wszczyna awantury. Przybyli na miejsce funkcjonariusze pouczyli nastolatka o konsekwencjach takiego zachowania. Matka wyraziła zgodę na pozostawienie syna w domu. Miał go pilnować jego kolega. Po kilkudziesięciu minutach policja musiała interweniować po raz drugi. Sebastiana R. wyzywał funkcjonariuszy i własną matkę, bił i szarpał się. Zabrano go na komendę. Miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

Policjanci z Brwinowa zostali wezwani do wsi Moszna, pijany 43-latek Wiesław N. groził żonie pozbawieniem życia, wyklinał i ubliżał. Miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Funkcjonariusze zabrali go do wytrzeźwienia.

Obaj zatrzymani zostaną przesłuchani. Sebastian R. prawdopodobnie usłyszy zarzuty naruszenia nietykalności i znieważenia funkcjonariuszy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.