Zatrzymani za zuchwałą kradzież w firmie

Grodzisk Maz.

W magazynie jednej z grodziskich firm zginął towar. W sprawę kradzieży zamieszani są także pracownicy przedsiębiorstwa.

W czerwcu 2020 roku funkcjonariusze z grodziskiej komendy dostali zgłoszenie o brakującym towarze o wartości prawie 108 tysięcy złotych w magazynie jednej z miejscowych firm.

Kierownictwo zakładu przekazało policji materiały, które mogły być pomocne przy ustaleniu sprawców kradzieży. Na podstawie uzyskanych danych ustalono, że w proceder mogło być zaangażowanych trzech pracowników firmy.

– W toku długotrwałych czynności funkcjonariusze ustalili także 45-latka, który prawdopodobnie zorganizował i kierował czynnościami pozostałych podejrzanych oraz 47-letniego kierowcę ciężarówki, który kilkakrotnie przewoził surowce z zakładu. Gdy tylko kryminalni mieli pełną wiedzę o udziale każdego z mężczyzn w nielegalnych działaniach, przystąpili do ich zatrzymania – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Do celi grodziskiej komendy jednego dnia trafiło 5 podejrzanych osób. Zatrzymani mężczyźni w wieku od 45 do 58 lat usłyszeli zarzuty kradzieży mienia. Na poczet przyszłych kar policjanci zabezpieczyli u czterech z nich pieniądze w łącznej kwocie ponad 35 tysięcy złotych – dodaje.

Za kradzież mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Zatrzymani za zuchwałą kradzież w firmie”

  1. Mazur pisze:

    Pewnie co niedziela do kościoła uderzali aby somsiad nie gadał. Prawdziwe polskie Janusze.

  2. tre pisze:

    Pewnie złom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły