Zatrzymani z marihuaną

Pruszków

Policjanci z pruszkowskiej komendy w ciągu ostatnich dniach zatrzymali kolejne osoby podejrzane o posiadanie środków odurzających. 19-latek i 24-latka posiadali marihuanę. Obojgu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

We wtorek 28 lipca w trakcie nocnej kontroli ulic Pruszkowa policjanci zwrócili uwagę na daewoo. W samochodzie siedziało trzech mężczyzn w wieku 18 i 19 lat. W trakcie kontroli samochodu funkcjonariusze we wlewie paliwa znaleźli „zawiniątko” z gazety, a w nim susz roślinny. – Podczas kontroli okazało się, że 19-letni kierujący nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a pojazd nie miał aktualnych badań technicznych – informuje kom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Cała trójka została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Badanie zabezpieczonego suszu potwierdziło, że jest marihuana. 19-letni kierujący daewoo przyznał się do posiadania marihuany, usłyszał zarzut jej posiadania, do którego się przyznał.

Kilka godzin wcześniej inny patrol na ul. Ołówkowej wylegitymował dwie kobiety. 24-latka po wezwaniu do wydania rzeczy zabronionych oddała mundurowym woreczek strunowy z zawartością suszu i szklaną osmoloną fikę.

Kobieta została zatrzymana i przewieziona na komendę. Zabezpieczony susz poddano badaniu testerem, który potwierdził, że jest marihuana. Wkrótce 24-latka usłyszy zarzut posiadania środków odurzających.

Jaka jest wasza opinia? Czy marihuana powinna zostać zalegalizowana?

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 26

26 odpowiedzi na “Zatrzymani z marihuaną”

 1. triririri pisze:

  rozczelac tych bandytow

 2. kik pisze:

  Kiedy policja złapie złodziei alternatorów, rowerów i włamywaczy do domów? Czy złapali już oszustki które okradły starszą panią? Czy na komisariacie w Pruszkowie można już złożyć zawiadomienie o kradzieży roweru i dostać potwierdzenie złożenia zawiadomienia?

 3. vvv pisze:

  Kiedy zaczną karać za picie kawy i alkoholu? Marihuana jest szkodliwa tak jak papierosy, możliwe że nawet mniej szkodliwa, do tytoniu dodawana jest chemia,..

 4. Ksiądz pisze:

  Opodatkować i ścigać również sex, niech se ludzie nie myślą że wszystko im wolno !!!

 5. Brawo zuchy pisze:

  Statystyka przestępstw i wyłapań bandziorów podniesiona

 6. Lukao pisze:

  Po stokroć TAK! Legalizacja to jedyna droga do odejścia od patologii zwanej wykrywaniem przestępstw narkotykowych i niszczeniem życia z powodu skręta. Porownując zupełnie pobieżnie jest to najlżejsza i wręcz dobroczynna używka ale jak wszystko powinna być pod jakąś kontrolą. Gdyby była legalna byłaby pod jakimś nadzorem powiedzmy Państwa, a nie z niewiadomego źrodła i być może chemią doprawiana. Tylko legalizacja jest przyszłością

 7. Anonim pisze:

  Za małe kary są za to świństwo.

  • Lukao pisze:

   To racja, ganianie młodych ludzi za skręta to świństwo

  • Profesur pisze:

   Za alkohol też. I za papierosy. Papierosy pogrzebały już z ćwierć miliona Polaków ale mają akcyzę. Po trawce w Polsce jeszcze nie stwierdzono zgonu więc trzeba z nią walczyć.

 8. JestemZa pisze:

  Jestem za legalizacją, może zmniejszy to agresję ludzi po jakikolwiek używkach. A pozatym nie ma stwierdzonych negatywnych skotkow jak po alkoholu czy papierosach nie wspominając o jakiekolwiek chemii co się wciąga.

 9. Gratuluje pisze:

  I kolejni młodzi ludzie ze złamanym życiorysem. W innych krajach legalizują a u nas poprawiają statystyki policji. Dopiero co udowodniono, że marichuana niszczy komórki rakowe. Ale niech ludzie płacą ciężkie pieniądze za nieskuteczne terapie zamiast leczyć się naturalną rośliną z ogródka. Wstyd mi za taki rząd. Pieniądze dla mafii zamiast do budżetu.

 10. sgdzgb pisze:

  Marihuana w wakacje u młodych ludzi…Piekne okolicznosci przyrody i pozytywny nastroj… A tu kontrola policij i w dyby i do lochu… I nie wazne ze nic nikomu nigdy złego nie zrobiłes,ze byłas,byłes pilnym uczniem ze studia zaczynasz,jestes przestepca…

 11. Psycholog pisze:

  Zaczyna się na paleniu marihuany a potem sięga się po mocniejsze używki jak piwo, papierosy czy kawa.

  • Shshshdh pisze:

   I herbata z sokiem malinowym

   • Jan pisze:

    A wrzuć 30 torebek zalej wrzątkiem i wypij na zimno. Umrzesz.

   • Mieukun pisze:

    Co prawda, by śmiertelnie przedawkować herbatę, dorosły człowiek musiałby wypić około 80 jej filiżanek, żeby umrzeć. Jednakże już jedna szklanka mocnego naparu czarnej herbaty może spowodować spustoszenie w naszym organizmie.
    Zbyt duża dawka herbaty w pierwszej kolejności powoduje nudności. Są one tym silniejsze, im bardziej mamy pusty żołądek. Teina jest silnie higroskopijną substancją, dlatego też jej obecność w organizmie może spowodować odwodnienie. Bardzo często znaczne ilości herbaty wywołują częstsze oddawanie moczu, niekiedy nawet biegunkę. Oczywiście każdy organizm, w zależności od wieku i masy ciała, reaguje inaczej, stąd objawy występujące u poszczególnych osób mogą się różnić. Zatrucie herbatą wystąpić może także w wyniku konsumpcji źle przygotowanego naparu. Wiele osób ma tendencję do parzenia jej zbyt długo bądź niezalewania wrzątkiem. Zatrucie herbaciane objawia się także stanami lękowymi, nerwowością, słabością kończyn i zaburzeniami pracy żołądka. Niektórzy porównują to uczucie do zatrucia etanolem

  • ToTylkoJa pisze:

   Może psycholog poczyta dostępne książki w wydaniach anglojęzycznych, wiem że to trudny język, ale po przeczytaniu, nie będzie pisał idiotyzmów zasłyszanych w kółkach różańcowych.

 12. Stuart pisze:

  W dyby i do lochu

 13. bartoszko pisze:

  Po wódzie: jestem Bogiem tańca, zyskuję moc podnoszenia samochodów i spuszczam wpier..l kto się nawinie-frajerom, żulom, dzieciom, a jak podskakuje, to i żonie…
  Po marichuanie – dużo się śmieję, chcę coś zjeść….
  Kurtyna….

  • ojoj pisze:

   Zapomniałeś dodać obiżoną koncentrację podczas kierowania bez uprawnień gratem niedopuszczonym do ruchu, co może skutkować zabiciem kogoś. Dobrze że wyrwali chwasta.

 14. Nie mogę być sobą ogranicza mnie kodeks karny pisze:

  Ściąć im głowy za to naruszenie kodeksu karnego

 15. dx pisze:

  Cudownie, kolejni groźni przestępcy zneutralizowani. Mam nadzieję że dostaną przynajmniej dożywocie w sztumie

  • agentj pisze:

   Pewnie tak. Jeszcze by za dużo pizzy zamówili i mogli przedawkować kebaby, albo kogoś zaśmiać na śmierć.

 16. a. pisze:

  Oczywiście, że tak nie ma żadnych dowodów świadczących na korzyść, penelizacji środków odurzających.

 17. Ehhh pisze:

  Bez dwóch zdań tak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły