Zatrzymani poszukiwani

Nadarzyn

Dwóch poszukiwanych udało się odnaleźć dzielnicowym z komisariatu w Nadarzynie. Jeden skorzystał z możliwości zamiany kary więzienia na karę grzywny, a drugi trafił do więzienia na 99 dni.

Funkcjonariusze pozyskali informacje i przeprowadzili ustalenia, dzięki którym dotarli do poszukiwanych. Do pierwszego zatrzymania doszło w sobotę, 26 czerwca. 39-latek poszukiwany był przez  Sąd Rejonowy w Żyrardowie. Poszukiwany miał do odbycia karę pozbawienia wolności, z możliwością zamiany kary więzienia na karę grzywny, z czego też skorzystał – informuje kom. Karolina Kańka, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie. Drugiego poszukiwanego zatrzymano w poniedziałek, 28 czerwca. 27-letni obywatel Ukrainy poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Piasecznie. Mężczyzna ma do odbycia karę 99 dni pozbawienia wolności. Po czynnościach, zgodnie z dyspozycją sadu trafił do zakładu penitencjarnego – podaje Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.