Zatrzymali sklepowego złodzieja

Region

Kryminalni z Grodziska Mazowieckiego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie czterech kradzieży w placówkach handlowych. 43-latek ukradł produkty o łącznej wartości 3 tysięcy zł.

Policjanci z grodziskiej komendy otrzymali zgłoszenie o kradzieży artykułów spożywczych o wartości ponad 1,5 tys. zł do której doszło w jednym ze sklepów w Milanówku. W wyniku działań operacyjnych funkcjonariusze wytypowali podejrzanego o dokonanie przestępstwa. Gdy ustalili miejsce pobytu podejrzanego udali się do miejsca zamieszkania 43-latka. Mężczyzna został zatrzymany.

43-latek nie ukrywał, że dokonuje kradzieży w placówkach handlowych. – Podczas dalszych czynności policjanci przeanalizowali inne przypadki takich przestępstw na terenie powiatu. Szybko okazało się, że zatrzymany może być sprawcą jeszcze dwóch kradzieży w grodziskich sklepach, a także usiłowania w tej samej placówce w Milanówku – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Mężczyzna usłyszał cztery zarzuty karne. Właściciele sklepów wycenili swoje straty na łączną sumę 3 tys. zł. Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Zatrzymali sklepowego złodzieja”

  1. Arhelan pisze:

    Ukry kradno na potengie!

  2. Grzegorz pisze:

    Kradną na potęgę, policja co najwyżej da im mandat,.. rzadko który kradnie więcej niż można kraść bez aresztowania, co najwyżej złapany delikwent dostanie mandat i jeszcze tego samego dnia odrobi stratę w innych sklepach. W tzw. lombardach można kupić kradzione perfumy, drobny sprzęt elektroniczny, jest podaż to są i będą kradzieże, a jak będzie jeszcze gorzej to i babcie zaczną kraść, na przykład masełko,..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły