Zareklamuj się w Dodatku Wielkanoc. Promocja!

Dodatek

W kwietniowym wydaniu Gazety WPR przygotowujemy Dodatek Wielkanoc. To dobra okazja, aby zareklamować usługi adresowane do lokalnych klientów. Zapraszamy do współpracy!

Dodatek Wielkanoc ukaże się 10 kwietnia i będzie zawierał najciekawsze informacje związane z przygotowaniem do Świąt, zakupami, zamówieniami produktów, potraw i nie tylko. Będzie to także przestrzeń do zareklamowania swoich usług w promocyjnej cenie i w bardzo atrakcyjnej formie. Zaproszenie do współpracy w szczególny sposób kierujemy do mniejszych, lokalnych przedsiębiorców, chcąć wspierać się wzajemnie w tej niezbyt łatwej dla wszystkich sytuacji.

Co oferujemy?

– Dotarcie do 30 000 czytelników Gazety WPR24.pl w powiatach pruszkowskim i grodziskim

– Dotracie do 100 0000 unikalnych użytkowników portalu WPR24.pl

– Promocję w mediach społecznościowych – Facebook z ponad 30 000 fanów i Instargram z 2000 followersów

– Promocyjne ceny

– Projekt reklamy GRATIS

Pełna oferta do pobrania: Dodatek Wielkanoc

Zgłoście się do nas! Wspólnie zastanowimy się jak odpowiedzieć na Wasze indywidualne potrzeby i sprawić, aby reklama była skuteczna.

Kontakt z biurem reklamy:

reklama@wprmedia.pl

tel. 881 918 888

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.