Zareklamuj się w Dodatku Świątecznym

Dodatek

Chcesz zdobyć nowych klientów? Zamów reklamę w Dodatku Świątecznym Gazety WPR i portalu WPR24.pl. Sprawdź ofertę i zaproponuj swoim klientom kupony rabatowe.

Święta za pasem! W związku z tym zabieramy się za przygotowanie Dodatku Świątecznego, który ukaże się 24 listopada i 1 grudnia.

Z dodatku dowiecie się jak w szale przedświątecznych przygotowań nie stracić głowy. Co zrobić, gdy świąteczny budżet się „nie spina”? Gdzie znaleźć ciekawe prezenty, na które jednocześnie nie wydamy majątku? I wiele innych.

Przygotowaliśmy także ofertę na kupony rabatowe. To ciekawa możliwość zachęcenia klientów do zrobienia zakupów. Wybierasz wartość zniżki np. 5 proc., 10 proc., 15 proc., lub więcej, i decydujesz o czasie jej obowiązywania.

Korzyści z zamieszczenia reklamy w Dodatku:
– publikacja w Gazecie WPR listopada – tym sposobem dotrzesz do ponad 30 tys. czytelników
– publikacja na portalu WPR24.pl – 100 tys. Unikalnych Użytkowników, 2 mln. odsłon w miesiącu
– promocja Dodatku na naszym facebookowym profilu – 25 tys. użytkowników z regionu

Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się z naszych działem reklamy:
Biuro reklamy
tel. 22 758 77 88
reklama@wprmedia.pl

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.