Zareklamuj się w Dodatku Nieruchomości!

Dodatek

Dla firm z branży nieruchomości, wykończenia wnętrz, doradztwa finansowego i wszystkich, które zajmują się profesjonalną obsługą kupna lub sprzedaży mieszkań i domów przygotowaliśmy specjalną ofertę reklamową.

Już 27 września na łamach gazety WPR24.pl i portalu WPR24.pl opublikujemy Dodatek Nieruchomości. To oddzielna, tematyczna i specjalnie przygotowana część naszej gazety. A w niej najciekawsze informacje o nowych trendach w budownictwie, wykończeniu, porady czym kierować się przy wyborcze własnego „M” i wiele innych.

Dla reklamodawców z tego sektora mamy specjalną, promocyjną ofertę. W jej zakres wchodzą reklamy internetowe i tradycyjne, artykuły sponsorowane, możliwość promowania w mediach społecznościowych. W skrócie – dotarcie w atrakcyjnej formie do docelowej grupy klientów.

Korzyści z zamieszczenia reklamy:

– dotarcie do 30 000 czytelników gazety WPR24.pl

– dotarcie do 100 000 użytkowników portalu WPR24.pl

– dotarcie do 30 000 fanów na Facebooku i 2000 followersów na Instagramie

– dotarcie do podróżujących składami WKD na linii Grodzisk -Warszawa

Publikacja Dodatku 27 września.

Kontakt w sprawie reklamy:

Katarzyna Klepacka

katarzyna.klepacka@wprmedia.pl

tel. 881 918 888

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.