Zapisy na IV Bieg STO-nogi

Milanówek

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w 4. edycji milanowskiego Biegu STO-nogi mogą zapisywać się na stronie organizatora. Bieg odbędzie się 17 kwietnia.

STO-nogi to grupa osób, która dosłownie oszalała na punkcie biegania i skutecznie zaraża tym innych. Startowali w wielu zawodach organizowanych na terenie całego kraju m.in. w biegach ulicznych na 10 km w Warszawie, Jeleśni, Międzybrodzie czy półmaratonach w Rudawie, Żywcu i Toruniu. Biorąc przykład z innych miejscowości postanowili w 2012 r. rozruszać mieszkańców Milanówka organizując pierwszą tak dużą imprezę biegową w tym mieście. Bieg STO-nogi co roku gromadzi setki uczestników i to nie tylko z miasta-ogrodu.

Trasa biegu jest zawsze ta sama, prowadzi ul. Fiderkiewicza i Warszawską (mapa biegu). Zawodnicy muszą przebiec dwa razy pętlę liczącą 5 km. Start i meta przed siedzibą Społecznego Liceum Ogólnokształcącego nr 5. Na trasie umiejscowiono trzy punkty sędziowskie. Do dyspozycji uczestników będzie punkt z wodą po pokonaniu pierwszej pętli.

Przewidziano wiele nagród i specjalnych kategorii m.in. dla mieszkańców Milanówka, Open, Mistrzostwa Świata Geografów czy Mistrzostwa Polskich Pilotów i Personelu Pokładowego. W celu wystartowania w klasyfikacji drużynowej kapitan dokonuje zgłoszenia. Warto dodać, że osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców. Szczegółowy regulamin dostępny jest tutaj.

Wszyscy chętni do wystartowania w tych zmaganiach sportowych mogą zapisywać się internetowo pod tym adresem. Trzeba się spieszyć ponieważ obowiązuje limit 480 zawodników.

Portal WPR24.pl jest patronatem 4. edycji Biegu STO-nogi, który odbędzie się 17 kwietnia.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.