zaParowani DIM SUM rabat

Art. Sponsorowany

Serdecznie zapraszamy do malutkiego, uroczego i bardzo smacznie karmiącego baru z tradycyjnymi, ręcznie lepionymi, chińskimi pierożkami DIM SUM w PRUSZKOWIE. Mamy dla Państwa rabaty!

Nasze pierożki gotowane na parze, nadziane są pysznymi farszami orientalnymi, a serwowanie ich w tradycyjnych bambusowych koszach sprawia, że smakują jeszcze bardziej i pozwalają przenieś się wprost do południowych Chin. Zajdziecie w naszej ofercie również pyszne zupy i desery.

Oferujemy także catering dla firm i na imprezy zorganizowane, w razie pytań 667 28 28 42.

Całe MENU znajdziecie na www.zaparowani.eu 
GODZINY OTWARCIA: 11:00-21:00
GDZIE: Pruszków Działkowa 4a lokal 2
FB: www.facebook.com/zaparowanidimsum
NA HASŁO ZAPAROWANI DIM SUM, mamy dla Państwa 10% rabat.                                                                    *obowiązuje w dniach 17.07-20.07.

DIM SUM – lekkie przekąski spożywane w południowych Chinach. Ich tradycja wiąże się ze szlakiem jedwabnym. Wzdłuż niego powstawały herbaciarnie, a z czasem również miejsca, gdzie serwowano przekąski. Wśród nich także DIM SUM, które to okazały się być idealne dla zaspokojenia głodnych podróżujących. Dim sum oznacza punkt serca. Jako przekąska miały tylko dotykać serca i pomagać podróżującym, kupcom w dalszej wędrówce na szlaku.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.