Zamykają P+R w Ursusie

Ursus

Zarząd Transportu Miejskiego szykuje się do remontu parkingu P+R przy stacji Ursus Niedźwiadek. Dla kierowców oznacza to utrudnienia.

Parking P+R przy stacji Ursus Niedźwiadek cieszy się dużym powodzeniem wśród mieszkańców. I to nie tylko Ursusa. Swoje samochody chętnie zostawiają na nim mieszkańcy Piastowa oraz pruszkowskich dzielnic Żbików i Bąki. I nie ma się co dziwić, bowiem w komunikacji miejskiej od Ursusa obowiązuje pierwsza strefa biletowa. Piastów i Pruszków są w drugiej strefie a co za tym idzie mają droższe bilety m.in. na pociągi SKM.

W najbliższych dniach ruszy remont parkingu w Ursusie, a to spowoduje spore problemy z pozostawieniem tam samochodu. Kierowcy będą mieli dostępny tylko jeden z pięciu poziomów parkingu – poziom 0. Remont rozpocznie się 24 lipca i obejmie poziomy +1, +2, +3, +4. W ramach prac naprawiona zostanie posadzka parkingowa oraz nawierzchnia ramp wjazdowych i zjazdowych na poszczególnych poziomach. Remont potrwa do końca sierpnia.

Na czas prac remontowych parkowanie na poziomach +1, +2, +3, +4 nie będzie możliwe.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.