Zamykają fragment Lipowej

Pruszków

Prace związane z przebudową ul. Lipowej w Pruszkowie wchodzą w kolejny już etap. Niestety prace wymagają zamknięcia fragmentu drogi. Kierowcy muszą się więc przygotować na utrudnienia, choć niewielkie.

– Pierwszy etap obejmuje zamknięcie ul. Lipowej na odcinku od granic miasta do ul. Pogodnej. Objazd został wyznaczony ulicami Pogodna, Komorowską do Brzozowej. Ten etap będzie obejmował okres od początku do końca maja – mówi nam Elżbieta Korach, naczelnik Wydziału Inwestycji Remontów i Infrastruktury Technicznej Urzędu Miejskiego w Pruszkowie.

Ten etap prac nie przyniesie zbyt wielu utrudnień dla kierowców. Ci, którzy będą jechać od strony Komorowa muszą jednak pamiętać o objazdach. A te zostały wytyczone ulicami Brzozową , Komorowską, Pogodną, Polną i dalej w kierunku Armii Krajowej.

To jednak nie koniec utrudnień. – O objazdach w następnych etapach będziemy mogli poinformować w późniejszym terminie. Odcinek przy Szkole Podstawowej nr 6 jest planowany na okres wakacji – podkreśla Korach. – Przez cały okres prowadzenia robót wykonawca ma zapewnić dojazd do posesji – dodaje.

Przypomnijmy. Ul. Lipowa w ramach przebudowy zyska nową nawierzchnię. Wzdłuż drogi pojawią się również miejsca parkingowe oraz ciąg pieszo-rowerowy. Przebudowane zostanie również skrzyżowanie Lipowej z Armii Krajowej gdzie pojawi się dodatkowy pas do skrętu w prawo na wiadukt.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.