Zamknięty odcinek al. Wojska Polskiego

Pruszków

Uwaga, kierowcy! Rozpoczął się kolejny etap remontu nawierzchni al. Wojska Polskiego w Pruszkowie. Całkowicie wyłączony z ruchu jest fragment między ulicami Brzozową i Przyszłości.

Do weekendowych utrudnień na głównej ulicy w Pruszkowie kierowcy zdążyli się już przyzwyczaić. Od dwóch tygodni na tym odcinku trasy nr 719 trwają intensywne prace, które wymuszają zmianę organizacji ruchu. W poprzednich odsłonach robót wiązało się to z wprowadzeniem dwukierunkowego nakazu jazdy po pasach przeznaczonych dla jednego. Tym razem jest inaczej.

Całkowicie zamknięty został fragment trasy między skrzyżowaniem z ulicą Brzozową a krzyżówką z ulicą Przyszłości (dawną Działkową). Kierowcy muszą korzystać z objazdu przez Komorów lub osiedle Prusa.

Za remont odpowiada Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich. Wymieniona zostanie nakładka asfaltowa, na ulicy pojawią się nowe znaki poziome. Zamkniętym obecnie odcinkiem kierowcy ponownie powinni pojechać w poniedziałek rano.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.