Zamknięto linię autobusową do Maximusa

Region

Od 1 grudnia (wtorek) autobusy linii Pruszków PKP – Nadarzyn – Walendów nie kursują do centrum handlowego. Pruszkowianie muszą szukać alternatywnych połączeń komunikacyjnych.

Linia autobusowa prowadząca z Pruszkowa do Walendowa została skrócona. Z trasy obsługiwanej przez PKS Grodzisk Maz. zniknął przystanek przy centrum handlowym Maximus.

Jakie są powody wykluczenia Maximusa z linii autobusowej? – Została wypowiedziana umowa przez nowego właściciela. Linia Pruszków PKP – Nadarzyn nadal będzie czynna. Niektóre kursy tej linii były wydłużone do Maximusa i to one zostały zamknięte – wyjaśnia Jarosław Jankowski z PKS Grodzisk Maz. I dodaje: – Wszystkie kursy zawarte w rozkładzie jazdy Pruszków PKP – Nadarzyn nadal obowiązują, nie należy brać pod uwagę tych do centrum handlowego Maximus.

Choć trudniej będzie dostać się do Maximusa, nie jest to niemożliwe. Korzystając z tej samej linii można dotrzeć do Nadarzyna. Dalej należy skorzystać z autobusów ZTM.

Rozkłady jazdy dostępne są poniżej:
Pruszków PKP – Nadarzyn – Walendów
ZTM Autobus 711
ZTM Autobus 733

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.