Zamknęli przejazd w Otrębusach

Otrębusy

Ważna informacja dla kierowców. Kolejarze zamknęli przejazd w Otrębusach w ciągu ul. Przejadowej.

Na linii Warszawskiej Kolei Dojazdowej trwają prace związane z remontami przejazdów. Dziś przed południem wykonawca rozpoczął prace na przejeździe w ciągu ul. Przejazdowej w Otrębusach. Co to oznacza dla kierowców? Przeprawa przez ponad tydzień ma zostać całkowicie zamknięta dla ruchu kołowego. Kierowcy będą musieli korzystać z alternatywnych dróg. Prace na przejeździe nie wpłyną na ruch pociągów, więc podróżni nie muszą się obawiać utrudnień. Roboty na przejeździe powinny zakończyć się 24 grudnia.

– Zakres prac obejmuje wymianę nawierzchni drogowej z płyt wielkogabarytowych typu CBP na płyty małogabarytowe wraz z dostosowaniem dojazdów do nowej nawierzchni przejazdów oraz chodników dla pieszych – informuje WKD. 

Dla ruchu udostępniona została inna przeprawa, która równeż przeszła remont. Chodzi o przejazd w ciągu ul. Jana Pawła II w Podkowie Leśnej. Tu przejazd był remontowany od 7 grudnia. Dziś jest już przejezdny.Poza wspomnianymi przejazdami WKD chce wyremontować jeszcze wybrane przeprawy w Kaniach, Michałowicach i Nowej Wsi.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.