Zamkną ul. Sienkiewicza

Pruszków

Najpierw częściowe, potem całkowite wyłączenie z ruchu czeka ul. Sienkiewicza w Pruszkowie. Droga zostanie przebudowana w związku z powstaniem w tym miejscu dużego centrum handlowego.

O możliwych utrudnieniach w rejonie Sienkiewicza poinformowało pruszkowskie starostwo powiatowe. – W związku z budową Centrum Handlowego „Nowa Stacja” zostanie przebudowana przylegająca do niego ulica Sienkiewicza w Pruszkowie na odcinku od ul. Stalowej do ul. Staszica. Do przeprowadzenia prac budowlanych będzie konieczne wyłączenie drogi z ruchu – w kierunku ul. Staszica od marca i w obu kierunkach od czerwca 2018 roku. Inwestor budowy „Nowej Stacji”, który będzie przeprowadzał prace na tym odcinku drogi, deklaruje ich zakończenie i przywrócenie pełnego ruchu we wrześniu 2018 r. – czytamy w komunikacie.

Nie jest jeszcze znana tymczasowa organizacja ruchu. Szczegóły powinny pojawić się w ciągu kilku najbliższych dni.

Nowa Stacja przy Sienkiewicza ma być gotowa w dugiej połowie tego roku. W ofercie centrum handlowego znajdą się m.in. Multikino, H&M, KFC, Jysk, Carrefour, CCC, RTV Euro AGD, Vision Express, Orange, Play, Fitness Zdrofit, Sala Zabaw Fikołki, Czas na Herbatę, Uczy i Bawi, TUI, Swiss, YES, Empik i Świat Książki.

Postępy na budowie galerii handlowej można prześledzić tu:

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.