Zamkną ul. Tuwima na tydzień

Piastów

Ważna informacja dla kierowców. Od 20 lipca zamknięta zostanie ul. Tuwima na odcinku od Leśmiana do Krasińskiego.

Ciąg ulic Dworcowa – Tuwima – Bohaterów Warszawy to wygodne połączenie Pruszkowa i Piastowa. Droga biegnie wzdłuż torów kolejowych i jest alternatywą dla ciągu drogowego po drugiej stronie torów, czyli ulic Warsztatowej, Broniewskiego i Warszawskiej. W najbliższych dniach kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia. Wszystko przez zamknięcie ul. Tuwima związane z pracami prowadzonymi przez PGNiG Termika.

Od 20 do 24 lipca na odcinku ul. Tuwima zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruch. Kierowcy będą musieli poruszać się objazdem na odcinku od Leśmiana do Krasińskiego. Ul. Tuwima na wspomnianym odcinku zostanie całkowicie wyłączona z ruchu.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Zamkną ul. Tuwima na tydzień”

 1. Roza pisze:

  To jest masajra mieszkam na samym brzegu lesmiana najgorsze sa tiry heden ledwo zakrecil ale musial sie wycowac w tuwima inny zerwal jakies linie ze slupa zgroza .

 2. Julia pisze:

  Właśnie zamknęli. Koszmar małe osiedlowe ulice Lesmiana/Asnyka/Krasinskiego przejęły ruch z Tuwima. Duże ciężarówki ledwo mieszczą się na jezdni. Małe osobówki jak mogą noga na gaz , co chwila słucha klakson lub ostre hamowanie. Ktoś kto wymyślił taki objazd nie ma drobiny rozsądku. Jeśli niedojdzie do jakiegoswypadku będzie cud. Powinien być postawiony znak ograniczenia prędkości a ciężarówki w ogóle powinny być skierowane na większe ulice. PS wladnieprzejechal Tir z dwoma dużymi kontenerami.

 3. Konieczny pisze:

  Czyli droga właśnie przestała być równa

  • Dr. Huckenbush pisze:

   Właśnie niestety tak. Chyba że będą robić pod powierzchnią bez zrywania nawierzchni.

   • Rabull pisze:

    Niestety popruli nawierzchnie, więc koniec równej Tuwima. Choć i tak bardzo długo się uchowała nie zniszczona. Szkoda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły