Zamkną przejazd w Parzniewie

Region

Od piątkowego wieczora do poniedziałkowego poranka zamknięta będzie przeprawa przez tory PKP w ciągu ul. Przejazdowej w Parzniewie. Mowa o całkowitym zamknięciu zarówno dla ruchu samochodowego jak i dla pieszych. Pociągi pojadą normalnie.

W środę na terenie miasta pojawiły się tablice informujące o planowanym zamknięciu przejazdu w Parzniewie, co wywołało spore zamieszanie wśród mieszkańców Pruszkowa i okolic. Udało nam się dowiedzieć jaki jest powód wyłączenia przeprawy z ruchu. – W związku z tym, że mamy do przebudowy tor dojazdowy bocznicowy do przyszłego terminala, planowane jest zamknięcie przejazdu w najbliższy weekend. W piątek od godz. 19.00 do godz. 6.00 rano w poniedziałek. Będzie to zamknięcie całkowite, bez możliwości przejazdu w tym czasie. Wprowadzona została tymczasowa organizacja ruchu, wytyczono objazdy. Jest to jedno jedyne tego typu zamknięcie – mówi nam Michał Szlachta z firmy Hupac Terminal Brwinów.

Wytyczone objazdy to oczywiście droga przez pruszkowski wiadukt. Zamkniętą przeprawę można omijać także w Brwinowie.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 15

15 odpowiedzi na “Zamkną przejazd w Parzniewie”

 1. Czarny Larsen pisze:

  To jest w ogóle jakieś kuriozum – przejazd na głównej magistrali kolejowej naszego pięknego kraju. Częściej zamknięty niż otwarty.

 2. A pisze:

  Teleport sobie zrobicie na weekend

 3. Paszkowianka pisze:

  Tam od dawna powinien być wiadukt w ciągu Paszkowianki.

 4. Finger pisze:

  Dla pieszych jest przecież tunel pod peronem

  • lolomii1 pisze:

   …i nawet nie zrobiono podjazdów dla rowerów 🙁 ! MASAKRA

 5. parzniewianin pisze:

  Mogliby juz go nie otwierać. To kuriozum na skalę światową.Przejaz kolejowy przez najbardziej uczeszczany szlak kolejowy w Europie. Średnio co 10 minut pociąg.

  • Brwinowianin pisze:

   doookładnie 🙂 !
   Miał być wiadukt.
   Projekt tego wiaduktu istniał w urzędzie miasta Brwinów już w latach 1980, niestety od tamtych lat ani razu Brwinów nie miał prawicowych uczciwych władz (Burmistrza). Więc jak wybieramy tak potem mamy…

 6. Anonim pisze:

  Czy nie można było poczekać do otwarcia tunelu? A właśnie. Gdzie jest tunel? Dlaczego prace trwają tak długo? Dlaczego tam prawie nic się nie dzieje?

 7. Poirytowany... pisze:

  Przenieśli przejazd dalej aby ominąć bocznice i terminale co miało skrócić czas jego zamknięcia a teraz w miejscu nowego przejazdu budują kolejny terminal i bocznice…

 8. Alicja z kr. Oz pisze:

  Cyt.”planowane jest zamknięcie przejazdu w najbliższy weekend” – ja mam pytanie, czy w polskim języku jest takie słowo – „weekend” ? CHYBA NIE….
  Więc poprawna forma powina być – łikend a nie weekend ?
  Co to w ogóle znaczy łikend ?
  Nie dla każdego jest łikend.
  Była taka opcja POlityczna, która chciała zniewolić Polaków. Pracowaliśmy świątek piątek i niedziele…czy Polacy chcecie wrócić do tych „standardów” ???

  • Grabarz pisze:

   W tej sprawie wypowiedział się chociażby prof. Jan Miodek. Następnym razem przeczytaj jakąś publikację naukową zamiast wypisywać androny.

  • Anonim pisze:

   Nie ma słowa łikend to słowo zaporzyczone więc trzeba pisać poprawie robisz z siebie idiotke czy co

   • Nika pisze:

    Poprawnie też trzeba pisać słowo „zapożyczone”

 9. sad pisze:

  Objazd możnaby wyznaczyć tunelem obok. Oh wait, ktoś zapomniał go wybudować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły