Zamkną odcinek ul. Lipowej

Pruszków

5 lipca ul. Lipowa w Pruszkowie zostanie zamknięta na odcinku od ul. Cegielnianej do ul. Wołowskiego. Zamknięcie spowodowane jest postępującymi robotami drogowymi.

– Od dnia 05.07.2017r. do dnia 25.07.2017r. zostanie wprowadzone ograniczenie ruchu w ul. Lipowej na odcinku od ul. Cegielnianej (wraz ze skrzyżowaniem) do ul. Wołowskiego (z wyłączeniem skrzyżowania). Prace będą wykonywane przy całkowitym zamknięciu odcinka ulicy z uwzględnieniem warunkowego dojazdu mieszkańców do posesji – poinformował Wydział Inwestycji, Remontów i Infrastruktury Technicznej Urzędu Miejskiego w Pruszkowie.

Jak poprowadzono objazd? Kierowcy będą musieli skorzystać z: Armii Krajowej, Polnej, Ceramicznej, Srebrnej oraz Pogodnej w obie strony. Odcinek od ul. Pogodnej do granicy Gminy będzie otwarty!

Przypomnijmy. Ul. Lipowa w ramach przebudowy zyska nową nawierzchnię. Wzdłuż drogi pojawią się również miejsca parkingowe oraz ciąg pieszo-rowerowy. Przebudowane zostanie również skrzyżowanie Lipowej z Armii Krajowej gdzie pojawi się dodatkowy pas do skrętu w prawo na wiadukt.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.