Zamkną jedno ze skrzyżowań i to nie koniec utrudnień

Pruszków

Chodzi o skrzyżowanie ul. Łączniczek Armii Krajowej i 3 Maja w Pruszkowie, które będzie zamknięte od 28 do 30 kwietnia. Następnie 4 maja wyłączona z ruchu zostanie ul. 3 Maja, a w czerwcu ul. Warsztatowa.

W najbliższym czasie mieszkańców Pruszkowa czekają niemałe utrudnienia drogowe. Związane są one z planowana budową i przebudową kanalizacji deszczowej, na którą powiat pruszkowski otrzymał pod koniec minionego roku pożyczkę od Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Jej wartość wynosi 2,7 mln zł. 

– W związku z podpisaną umową realizowana inwestycja będzie podzielona na trzy etapy, by zmniejszyć uciążliwość dla mieszkańców z powodu zamknięcia poszczególnych odcinków dróg – informuje Starostwo Powiatowe w Pruszkowie.

Wkrótce, bo 28 kwietnia o godz. 22.00 zostanie zamknięte skrzyżowanie ul. Łączniczek AK i 3 Maja. Utrudnienia potrwają do 30 kwietnia. Ale to nie koniec. 4 maja zaplanowano wyłączenie z ruchu ul. 3 Maja na odcinku od ul. Łączniczek AK do Warsztatowej. Jednak największe uciążliwości kierowcy odczują przy zamknięciu ul. Warsztatowej, a nastąpi to 3 czerwca. Jej ponowne otwarcie planowane jest dopiero na 30 września. 

Poniżej prezentujemy mapki z wytyczonymi objazdami:

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.