Zamieszkaj przy parku nad stawem, niedaleko centrum Żyrardowa

Art. Sponsorowany

Doświadczony deweloper – Nowy Świat 11 Sp. z o.o. – realizuje kolejną inwestycję na terenie Żyrardowa. W bezpośrednim sąsiedztwie parku i stawu powstanie osiedle „Bielnik Park Residence”. Atutem tego miejsca jest nie tylko bliskość terenów zielonych, ale także nieduża odległość od centrum miasta i dworca PKP.

Na wstępie chcemy podkreślić, że nie jest to pierwsza inwestycja jaką wybudował deweloper Nowy Świat 11 Sp. z o.o. Właściciel przeprowadził już wiele udanych realizacji budowlanych, ostatnią inwestycją była budowa osiedla w ścisłym centrum Żyrardowa. Osiedle o takiej samej nazwie, co deweloper – Nowy Świat 11 – zostało zrealizowane pomyślnie i budynek został oddany do użytkowania. Więcej informacji o deweloperze znajdziecie pod tym adresem www.deweloper.nowyswiat11.pl.

Nowa inwestycja położona będzie na terenie dawnych Żyrardowskich Zakładów Lniarskich w sąsiedztwie Parku Ditricha i stawu. Wzdłuż zachodniej granicy terenu osiedla „Bielnik Park Residence” przepływa rzeka Pisia Gągolina. Taka bliskość z terenami zielonymi gwarantuje ciszę, spokój i relaks po ciężkim dniu pracy. W końcu własny cztery kąty powinny być miejscem, do którego chcemy wracać, w którym zregenerujemy się i nabierzmy sił witalnych.

Osiedle „Bielnik Park Residence” nie tylko posiada piękne otoczenie, ale jest też dobrze skomunikowane z centrum Żyrardowa, Warszawą i Łodzią. W odległości niespełna 2 km znajdują się dworzec kolejowy (pociągi na linii Łódź – Warszawa) i autobusowy (8 linii miejscowej komunikacji miejskiej). Podróż pociągiem pospiesznym z Żyrardowa do stolicy wynosi 24 minuty. Osoby zmotoryzowane dojadą do autostrady A2 (węzeł Wiskitki) poniżej 10 minut, a do granic Warszawy w około 30 minut. Dodatkowo dostępne są 4 stacje Żyrardowskiego Roweru Miejskiego i oprócz istniejących tras rowerowych, trwa budowa nowych o łącznej długości ponad 8 km.

W centrum Żyrardowa oddalonego o kilka minut piechotą od powstającego osiedla znaleźć można pasaże z wieloma sklepami, przyjazne kawiarnie, restauracje i liczne supermarkety. Przechodząc ul. Nowy Świat znajdziecie zrealizowany budynek wielorodzinny, o którym wcześniej wspominaliśmy. Warto obejrzeć jak starannie został wykonany. Ponadto w okolicy nowo powstającego osiedla znajdują się przedszkola, szkoły podstawowe i licea, place zabaw, kino, basen, siłownia na świeżym powietrzu.

Co można napisać o samym budynku „Bielnik Park Residence”? Będzie to nowoczesna bryła zdobiona cegłą klinkierową, nawiązująca stylistyką do budynku O.W.I z 1885 r., wpisanego do rejestru zabytków. A trzeba tutaj podkreślić, że nad projektem czuwa właśnie konserwator zabytków! Budynek będzie posiadał 5 kondygnacji z wewnętrznym dziedzińcem otwartym od strony stawu. Zaprojektowano również lokal usługowy i garaże podziemne oraz wiele innych udogodnień dla mieszkańców.

Nieopodal Żyrardowa, bo w odległości 10 km powstaje jeden z największych parków wodnych w Europie – „Suntago”.

Bielnik Park Residence
96-300 Żyrardów
ul. Bielnikowa
sprzedaż: +48 519 673 067, +48 510 794 724
inwestor: +48 519 673 067
mail: biuro@nowyswiat11.pl
www.bielnik.nowyswiat11.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.