Zalew Żyrardowski dostępny już w ten weekend

Region

Upały mocno dają się we znaki. Wiele osób szuka możliwości schłodzenia się nad wodą. I tu mamy dla Was dobrą informację. Od najbliższej soboty zacznie działać kąpielisko nad Zalewem Żyrardowskim.

Zalew Żyrardowski to miejsce znane i lubiane przez wszystkich tych, którzy szukają ochłody nad wodą. W ubiegłym roku zakończyła się modernizacja obiektu zajmującego ponad 21,5 h. W trakcie remontu teren nad zalewem został wręcz „naszpikowany” infrastrukturą, która uprzyjemnia spędzanie czasu nad wodą.

Jakie atrakcje czekają na wszystkich osób szukających ochłody nad wodą? Powstały tu dwie plaże: piaszczysta i trawiasta. Pojawiły się tu pomosty i miejsca przeznaczone dla miłośników wędkowania. Dodatkowo zadbano o zaplecze dla miłośników piknikowania – pojawiły się tu stoły i siedziska. Dla wszystkich tych, którzy zamiast zażywać kąpieli słonecznych wolą aktywny wypoczynek przygotowano siłownie plenerową, boisko do piłki nożnej i siatkówki plażowej. Przy zalewie pojawiło się 250 miejsc parkingowych, które docenią przyjezdni. Na terenie kompleksu pojawił się również budynek wielofunkcyjny z toaletami. Całość uzupełniają ścieżka rowerowa i alejki spacerowe.

Otwarcie sezonu na Zalewie Żyrardowskim już w najbliższą sobotę. Obiekt będzie dostępny od godz. 10.00.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Zalew Żyrardowski dostępny już w ten weekend”

  1. Rado pisze:

    100 razy lepszy Zalew Tatar na Rawce w Rawie Mazowieckiej. I dojazd super. Katowicka !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły