Zagospodarują teren przy ul. Sowińskiego

Piastów

Piastowski magistrat rozstrzygnął przetarg na zagospodarowanie parku sportowo-rekreacyjnego przy ul. Sowińskiego. Sprawdźcie co się zmieni w tym miejscu.

Mowa o terenie położonym po północnej stronie ul. Sowińskiego w Piastowie, pomiędzy ulicą a osiedlem mieszkaniowym. Znajduje się tam boisko oraz park. Władze Piastowa zamierzają zagospodarować cały ten teren na nowo. Plany są dość szerokie.

 

W zakresie prac umieszczono nasadzenia drzew, krzewów i bylin, wykonanie małej architektury (ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery, tablice informacyjne) oraz budowę boisko rekreacyjno-sportowych, placu zabaw i siłowni plenerowej. Inwestycja będzie też wymagała przebudowy ciągów rekreacyjnych i oświetlenia.

 

Pracami zajmie się firma A&M Partnes z siedzibą w Warszawie. Koszt? Niemal 2 mln zł. Inwestycja ma zostać zrealizowana do 30 czerwca tego roku.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Zagospodarują teren przy ul. Sowińskiego”

  1. karolina_zdr@wp.pl pisze:

    mam nadzieje ze plac zabaw będzie dostosowany do małych dzieci, których na osiedlu jest sporo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły