Zaginął Wojciech Dmitriev

Region

54-letni Wojciech Dmitriev 23 kwietnia wyszedł z domu w Owczarni i od tamtego momentu nie ma z nim kontaktu. O pomoc w poszukiwaniach apeluje pruszkowska policja.

– W dniu 23 kwietnia 2019 roku, w godzinach popołudniowych mężczyzna wyszedł z domu w Owczarni (gm. Brwinów) i udał się w nieznanym kierunku. Prawdopodobnie mógł korzystać w kolejki WKD. Zaginiony  do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną – informuje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Mężczyzna ma 54 lata, 181 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała. Włosy siwe, oczy szaro-niebieskie. Posiada charakterystyczne brodawki na policzku. Ubrany był w granatową pikowaną kurtkę, ciemną podkoszulkę z długim rękawem, jeansowe spodnie i brązowe buty sportowe.

Ktokolwiek zna miejsce pobytu mężczyzny lub posiada inne informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszkowie ul. Kraszewskiego 8, telefonicznie: 22 758 60 81 (do 85), za pośrednictwem poczty elektronicznej: oficer.prasowy.pruszkow@ksp.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką policji (numer 997 lub 112).

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Zaginął Wojciech Dmitriev”

 1. ?! pisze:

  23 kwietnia była awaria na WKD i autobusy zastepcze

 2. kolega z woja pisze:

  w wukudadkach są monitory niech cofną zapis

  • Schetino 🤑🤯🤡🤪 pisze:

   Chyba monitoring amebo 😂🤣

  • Xiao7 pisze:

   Wybacz kolego z woja ale nie istnieje coś takiego jak „cofnąć zapis” więc twoja propozycja jest niemożliwa do realizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły