Zaginął Marcin Maliszewski

Pruszków

40-latek wyszedł 26 kwietnia z domu i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Jego miejsce pobytu jest nieznane. Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu Marcina Maliszewskiego proszeni są o kontakt z pruszkowską komendą policji.

Marcin Maliszewski urodził się 30 września 1977 r. w Milanówku, ale obecnie zamieszkały w Pruszkowie. Ma 180 cm wzrostu, waży 82 kg, jest szczupłej budowy ciała, posiada krótkie włosy. 

– Zaginiony mężczyzna może poruszać się pojazdem marki Ford Mondeo typu kombi w kolorze srebrnym – informują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Marcina Maliszewskiego proszone są o kontakt osobisty z pruszkowską komendą policji przy ul. Kraszewskiego 8, telefoniczny –  (22) 60 46 213 lub z inną najbliższą jednostką policji oraz całodobowymi numerami 112 i 997. Informacje można przekazywać też na adres kpppruszkow@policja.waw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.