Zaginął 5-latek z Grodziska Mazowieckiego

Region

Policjanci z Grodziska Mazowieckiego poszukują 5-letniego Dawida Żukowskiego. Chłopiec wyszedł z domu z ojcem. Kilka godzin później okazało się, że mężczyzna nie żyje, a dziecko zaginęło.

W środę około godziny 17.00 Dawid wyszedł z domu ze swoim ojcem. Obaj odjechali w nieznanym kierunku. Po czterech godzinach grodziscy policjanci otrzymali informacje o odnalezienie zwłok. Okazało się, że ojciec chłopca nie żyje. Nie wiadomo też co stało się z chłopcem. Policjanci z Grodziska Mazowieckiego poszukują chłopca.

Pięcioletni Dawid był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena.

– Zwracamy się do wszystkich o pomoc w odnalezieniu dziecka. Wszelkie zgłoszenia, nawet anonimowe, przyjmują od Państwa policjanci Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można również telefonować do najbliższej jednostki Policji lub pod numer alarmowy 112 – apelują policjanci.

 

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Zaginął 5-latek z Grodziska Mazowieckiego”

 1. szop pisze:

  SPRAWDZIĆ MONITORING NA TORACH

 2. Wilku Starszy pisze:

  Samobojstwo rozszerzone?

 3. OSOL pisze:

  CO SIĘ DZIEJE ?!
  Może jakaś mafia porywa dziecie na organy ?!
  GDZIE JEST POLICJA, GDZIE SĄ KONTROLE DROGOWE JAK ZA KOMUNY BYŁO ???
  – wtedy był przynajmniej porządek !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły