Zaczepia ludzi i obnaża się w lasku?

Region

W weekend internetowe fora zawrzały od informacji o mężczyźnie. Który zaczepia ludzi i obnaża się w lasku na pograniczu Granicy i Nowej Wsi. – Otrzymaliśmy takie zgłoszenie, ale mężczyzny nie został zatrzymany – informują policjanci.

Na wielu facebookowych grupach w miniony weekend pojawiły się posty z ostrzeżeniem o mężczyźnie, który obnaża się w lasku znajdującym się w rejonie ulic Pruszkowskiej i Głównej w Granicy

– Mężczyzna ma dłuższe siwe włosy + wąsik, wiek około 50+, ubrany w ciemną bluzę i ciemne spodnie, poruszający się szaro-biało-czarnym rowerem chyba firmy Kross z saszetką na kierownicy – czytamy w poście zamieszczonym na jednej z grup. – Spotkałam go na skrzyżowaniu ścieżek, bardziej od strony Nowej Wsi. Stał z gaciami opuszczonymi do kolan i bawił się przyrodzeniem. Może to Wasz sąsiad? Przyjrzyjcie się dokładnie facetom w tym lasu – dodała internautka.

Sprawa została zgłoszona na policję. – Zgłoszone na 112, niestety czekałam 20 minut nikt się nie pojawił . A później płacz będzie jeśli kogoś zaatakuje – czytamy w dalszej części postu.

Okazuje się, że policjanci odnotowali takie zgłoszenie. – Faktycznie mieliśmy takie zgłoszenie. Policjantom nie udało się ujawnić w tym miejscu wskazanego mężczyzny – mówi nam mł. asp. Marta Słomińska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Policja zachęca do zgłaszania podobnych sytuacji.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 18

18 odpowiedzi na “Zaczepia ludzi i obnaża się w lasku?”

 1. misio pisze:

  misio do miśka w nawiązaniu do wpisu 1234.
  1. polowanie na wilki bez zezwolenia zagrożone jest karą więzienia.
  2.pozostawienie czerwonego kapturka samego w lesie zagrożone jest karą więzienia oraz odebraniem praw do czerwonego kapturka przez najbliższy sąd rodzinny.
  3. wszczynanie awantur -także w lesie- jest wykroczeniem oraz zakłócaniem miru domowego.
  4. zazdrość jest co prawda okolicznością łagodzącą ale nie udzielenie pomocy może pozbawić wolności lub ją ograniczyć.
  Ciekawe dla czego policja nie zajmie się tą sprawą?

 2. DD pisze:

  Z poko jak nic! Tam pełno zboków.

 3. raudik pisze:

  Namawianie do agresji przeciw komuś trzeba potrafić odróżnić od opisu zdarzenia które może zostać spowodowane przez przestępcę którego 1234 stara się -jak rozumiem -chronić.
  Może 1234 zechce zająć się patologią lub niech ją ugości w swoim domu. Tak aby nie musiała błąkać się po lasach czy śmietnikach.
  1234 do roboty.

 4. raudik pisze:

  Do 1234 . Trzeba umieć odróżnić mowę nienawiści od płaczu takich jak ty stróżów prawa co to z ofiary zawsze drwią a ze sprawcy zrobią ofiarę. To co opisałem to hipotetyczna możliwość gdy grupa opłacanych za państwowe pieniądze ludzi będzie lekceważyć bezpieczeństwo tych co na nich harują.

 5. zażenowana pisze:

  Ja niestety miałam nieprzyjemność go spotkać w lesie na pograniczu Podkowy i Żółwina. Rysopis się zgadza, zachowanie również. Zgłosiłam na policję, jednak nie wiem czy policja podjęła czynności po zgłoszeniu.

 6. robot pisze:

  To kampania wyborcza. On demonstrował pisiora.

 7. Uru pisze:

  W Piastowie strzelanina, kilkudziesięciu policjantów, ok 10 radiowozów a gazetka pisze o facecie bawiącym się siusiakiem. I niech tak zostanie.

 8. 1234 pisze:

  ja tu widzę mowę nienawiści ,namawianie do agresji i lińczu .ciekawe czy policja zajmie się tym wpisem.

 9. misiek pisze:

  polował na wilki .. te starsze i młodsze . a tu zza krzaka wychodzi czerwony kapturek i wrzeszczy .zazdrości że on ma? może mrówki oblazły jak telimenę a tu znikąd pomocy .gdyby był z lgbtqwerty to co innego !

 10. raudik pisze:

  Płacz to będzie ale w prokuraturze i na policji jak ktoś mu dopie…..li. Takich jak ten w lasku to potrafią zrozumieć i wybronić.

 11. misio pisze:

  Wysoki czy niski jest ten osobnik? Proponuję zamieścić zdjęcie…. itp.

 12. Ja tam nie wiem pisze:

  A teraz wyobraźcie sobie taką sytuację: facet jedzie rowerem przez las, nikogo nie ma, przyroda, życie miło sobie płynie, a tu zza krzaków wychodzi jakaś kobitka i robi raban na pół facebooka.

 13. loża@szydercuff pisze:

  Po homoseksualistach, ekshibicjoniści następni w kolejce do akceptacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły