Zabawa do późnego wieczora

Piastów

Już w ten weekend w Podkowie Leśnej i Grodzisku Mazowieckim odbędą się letnie potańcówki z muzyką „na żywo” i bez biletów wstępu!

Każdego roku w połowie lata wiele gmin organizuje potańcówki. To dobry sposób aby mieszkańcy mogli się nie tylko pobawić, ale i lepiej poznać. W nachodzący weekend odbędą się dwie imprezy, jedna w Podkowie Leśnej, a druga w Grodzisku Mazowieckim. Z pewnością nie będzie można narzekać na nudę i brak rozrywki.

Już od wielu lat w Grodzisku potańcówki organizowane są na terenie Targowiska Miejskiego przy ul. Montwiłła. Impreza zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem, a co za tym idzie niemałą frekwencją. O dobrą oprawę muzyczną zadba zespół Pretext. Początek już o godzinie 17.30, w niedzielę (7 sierpnia).

Na potańcówkę w połowie lata swoich mieszkańców zaprasza również Podkowa. Mieszkańcy będą się bawić na tarasie Pałacyku Kasyno przy ul. Lilpopa 18. O iście taneczną atmosferę zadba DJ Mosquito. Podczas imprezy będą serwowane smakołyki m.in. lody i napoje.

– Może i lato jest już w połowie, ale bawimy się na całego – czytamy na stronie internetowej Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich w Podkowie Leśnej.

Impreza odbędzie się 6 sierpnia, w sobotę. Start o godzinie 19.00.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.