Zaatakował pasażera nożem. Odpowie za usiłowanie zabójstwa

Region

Kierowca jednej z firm przewozowych zaatakował pasażera i zadał mu kilka ciosów nożem. Agresor został zatrzymany i trafił do aresztu. Mężczyzna odpowie za usiłowanie zabójstwa.

Dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymał informacje, że pasażer jednej z firm przewozowych został zaatakowany nożem. Z policyjnych ustaleń wynika, że kierowca firmy przewozowej zaatakował klienta, ponieważ ten nie miał przy sobie całej kwoty do uiszczenia należności za odbyty kurs. Między mężczyznami wywiązała się kłótnia. Kierowca zaatakował nożem pasażera i zadał mu kilka ciosów nożem.

Pokrzywdzony mężczyzna na kilka ni trafił do szpitala. Funkcjonariusze z Ożarowa ustalili kto był kierowcą w trakcie kursu. Udało się ustalić również miejsce pobytu podejrzanego. Wspólnie z kryminalnymi ze Starych Babic zatrzymali 30-latka. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi na przedstawienie mężczyźnie zarzutu usiłowania zabójstwa. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Zaatakował pasażera nożem. Odpowie za usiłowanie zabójstwa”

  1. Olo pisze:

    Jebut wasza mogiła.

  2. Anonim pisze:

    UPAiniec. Gonić tych kacapów z PL.

  3. Polski Lwów pisze:

    Na pewno ukrainiec z ubera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły