Za zakupy zapłacił… „souvenirem”

Pruszków

Pewien 20-latek wprowadził pracownika sklepu w błąd, płacąc za zakupy „banknotem-souvenirem” o nominale 200 zł. Teraz grozi mu kara do ośmiu lat pozbawienia wolności.

Policjanci z pruszkowskiej komendy otrzymali zgłoszenie o oszustwie dokonanym w jednym ze sklepów na terenie miasta. Patrol, który udał się na miejsce ustalił, że 20-latek za zakupy nie zapłacił prawdziwymi pieniędzmi, a „banknotem-souvenirem” o nominale 200 zł. Mężczyzna został zatrzymany, a „banknot” – zabezpieczony.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego policjanci przedstawili podejrzanemu zarzut oszustwa, do którego mężczyzna się przyznał. Teraz jego sprawą zajmie się sąd. Za to przestępstwo grozi 20-latkowi kara do ośmiu lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 9

9 odpowiedzi na “Za zakupy zapłacił… „souvenirem””

 1. agentj pisze:

  Produkcja, rozprowadzanie oraz sprzedaż fałszywych dokumentów powinna skutkować rozstrzelaniem. Dokumenty „kolekcjonerskie” powinny być całkowicie nielegalne. Za samo posiadanie takiego czegoś powinno być minimum 10 lat więzienia bezwarunkowego. Inaczej wszelkiej maści oszuści będą się śmiać innym w twarz, bo nic im praktycznie nie grozi.

 2. Bobek pisze:

  Znam go. To Wilku Starszy. Jest w bojowce LGTB. Ma pełno takich banknotow. Wkrótce wróci z pincsetka!

  • anna pisze:

   widziałem go , nosi krótką spódnicę i ma nieogolone nogi . zając żona wie że się przebierasz??

 3. Y pisze:

  Naturalnie za PiS-em ! Lepszych nie ma!!!

 4. Rabull pisze:

  Jegomość próbował oszukać i tu sprawa jest jasna. Ale jakiś bystrzacha w sklepie, ten banknot przyjął.

 5. Anonim pisze:

  Jak można nie rozpoznać Sławomira.

 6. dsada pisze:

  co za zwyrodnialec, ja bym go powiesił za dolną część ciała i ukrzyżował

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły