Za tydzień referendum w Milanówku

Milanówek

14 czerwca odbędzie się referendum, dotyczące odwołania urzędującego burmistrza Piotra Remiszewskiego. Jego przeciwnicy zarzucają mu brak wizji i koncepcji skutecznego zarządzania miastem oraz niegospodarność.

Burmistrz Piotr Remiszewski swoje stanowisko sprawuje od roku, ale inicjatorzy referendum zarzucają mu m.in. niegospodarność, brak wizji i koncepcji skutecznego zarządzania miastem, styl zarządzania prowadzący do skonfliktowania mieszkańców oraz zerwaniem dialogu i współpracy z radą miasta.

Referendum w sprawie odwołania burmistrza, ma się odbyć 14 czerwca. Osoby, które ukończyły 60 lat, niepełnosprawni lub pozostający w kwarantannie czy izolacji mogą zagłosować korespondencyjni.

Opinie w sieci są podzielone. Przeciwnicy opublikowali 19 zarzutów wobec burmistrza, zwolennicy natomiast chcą dać mu szanse. Co więcej nie  przedstawiono kandydata, który w razie powtórnych wyborów kandydowałby na stanowisko burmistrza.

Termin głosowania wyznaczono na niedzielę 14 czerwca. W tym dniu lokale wyborcze będą czynne w godzinach 7.00 – 21.00. Mieszkańcy odpowiedzą na pytanie „Czy jest Pan/Pani za odwołaniem PIOTRA REMISZEWSKIEGO Burmistrza Miasta Milanówka przed upływem kadencji?”

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 12

12 odpowiedzi na “Za tydzień referendum w Milanówku”

 1. trzeźwo patrzący pisze:

  Zazwyczaj jest tak, jak w przysłowiu. „po dobrym panie, lepszy nastanie”….

 2. ff pisze:

  TAK jestem za odwołaniem tego burmistrza czas skończyć tą historię

 3. Mieszkaniec od pokoleń pisze:

  14 czerwca musimy wszyscy zagłosować za odwołaniem osoby , która nie ma głowy do zarządzaniem miastem !!!

 4. Tennis Milanówek pisze:

  Ręce precz od Burmistrza!

 5. Krówka pisze:

  Panie Piotrze jesteśmy z Panem. My w Milanówku widzimy jak stary „układ” stara się Panu zaszkodzić.

 6. Paweł pisze:

  Następny będzie Grodzisk Mazowiecki. Najwyższy czas na zmiany!

 7. Tomek78 pisze:

  Mam ogromną nadzieję, że uda się to odwołać. Tacy ludzie naprawdę nie powinni pełnić funkcji publicznych…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły