Wyższy standard obsługi i innowacyjna przestrzeń – Alior Bank otwiera nowoczesny oddział w Pruszkowie

Materiał Partnera

Alior Bank sukcesywnie modernizuje swoje oddziały i wprowadza najnowocześniejsze rozwiązania usprawniające obsługę klientów. 14 października br. w Pruszkowie została otwarta kolejna digitalowa placówka banku. Zmodernizowana przestrzeń, znajdująca się przy ul. Kościelna 22, zaskakuje klientów wygodą, nowoczesnym wystrojem oraz rozwiązaniami ekologicznymi, a także zapewnia im jeszcze wyższy standard obsługi.

Placówka w nowej formule sprawia przyjazne i przytulne wrażenie, a jednocześnie kojarzy się z profesjonalizmem i budzącym zaufanie światem finansów. Dzięki innowacyjnemu zagospodarowaniu przestrzeni projekt całkowicie zmienia sposób kontaktu klienta z bankiem. Oddziały stają się łącznikiem pomiędzy światem online i offline oraz służą budowaniu relacji z klientami i poznawaniu ich potrzeb. W ten sposób Alior Bank chce być partnerem dla każdego, komu zależy na komfortowej i sprawnej obsłudze.

Oddziały stacjonarne to nadal istotny element Alior Banku, choć w ostatnich latach nieco zmieniła się ich rola. Dlatego też nieustannie inwestujemy w ich rozwój. Zależy nam, żeby były one nie tylko nowoczesne, wygodne i przyjazne, ale odpowiadały na wszystkie oczekiwania klientów. Jesteśmy przekonani, że wszystkie osoby, które trafią do pruszkowskiej placówki, doskonale odnajdą się w nowej przestrzeni niezależnie od tego, w jakim są wieku i z jaką sprawą do nas przychodząmówi Katarzyna Dziwulska, dyrektor zarządzająca pionem sprzedaży dla klienta indywidualnego Alior Banku.

Nowocześnie zmodernizowana przestrzeń

Oddział Alior Banku w Pruszkowie został podzielony na trzy główne strefy, z których każda pełni odmienną rolę. Pierwsza, czyli strefa obsługi, obejmuje m.in. przestrzeń powitalną, gdzie na klientów czeka kawa i herbata z upraw ekologicznych oraz filtrowana woda. Następnie mogą oni przejść do wydzielonych stanowisk obsługowych, które dają poczucie komfortu oraz zapewniają dyskrecję.

Z kolei w strefie digital klienci wypróbują bankowość internetową i aplikację mobilną Alior Banku.

Tu wsparcia udzieli im bankier, który nie tylko pomoże zalogować się do urządzeń, ale również przedstawi możliwości wspomnianych systemów.

Z myślą o komforcie klientów, wydzielona została także strefa spotkań, zaprojektowana do rozmów sam na sam z bankierem. Wyciszone akustycznie pomieszczenia sprzyjają spotkaniom, które wymagają szczególnej prywatności. Szklane ściany gabinetów są natomiast przesłonięte grafiką uniemożliwiającą identyfikację przebywających w nich osób.

Oddział w zgodzie z naturą

Alior Bank stawia na efektywne oraz przyjazne dla społeczeństwa oraz środowiska procesy i wdrożenia. Z tego względu w oddziale zostały wykorzystane materiały i produkty od lokalnych dostawców, a duża część z nich została pozyskana z recyklingu. Przykładem są blaty wyprodukowane z przetworzonych kubków po jogurtach, a także tapicerki i sufity z materiału po recyklingu butelek PET. Część wyposażenia została wytworzona z drewna z roślin szybkorosnących.

Co więcej, placówka została zaprojektowana tak, aby ograniczać zużycie zasobów, poczynając od redukcji drukowanych dokumentów po oświetlenie. Zamontowane w przestrzeni światła LED dopasowują natężenie światła do pory dnia. W oddziale można napić się filtrowanej kranówki – zarówno gazowanej, jak i niegazowanej, a akcesoria do serwowania napojów są w 100 proc. biodegradowalne.

Jedno miejsce, wiele możliwości

W zmodernizowanym oddziale Alior Banku w Pruszkowie, oprócz kwestii związanych z finansami osobistymi, domowymi oraz firmowymi, klienci mogą uzyskać również wsparcie w przypadku coraz bardziej popularnych usług pozabankowych. Dotyczy to na przykład złożenia wniosków w ramach programów – Rodzina 500+ oraz „Czyste powietrze”, który umożliwia klientom skorzystanie z dwóch kredytów – gotówkowego i ratalnego na wymianę starych pieców i montaż instalacji fotowoltaicznych. Wizyta w Alior Banku to także okazja do zapoznania się z nowoczesną ofertą odpowiadającą na potrzeby i najważniejsze wyzwania klientów. Wśród produktów znajduje się chociażby „Pożyczka Stabilna” z gwarancją stałej raty, nawet w przypadku zmian poziomu stóp procentowych czy usługi Alerty BIK, która ostrzega klientów przed próbami wyłudzenia ich danych.

Osoby, które odwiedzą oddział będą miały także szansę zaznajomić się z możliwościami, jakie daje bankowość elektroniczna. – Od początku działalności naszej placówki jesteśmy postrzegani jako bank innowacyjny, który wspiera Polaków w ich podróży z offline do online. Jesteśmy przekonani, że w nowoczesnej przestrzeni, którą oddajemy właśnie do dyspozycji naszych klientów, uzyskają tam oni pełne wsparcie ekspertów banku. Chcemy być bliżej ich oczekiwań i potrzeb, a procesy niewymagające ludzkiej interwencji pozostawić automatom – podkreśla Marzena Sobieraj, p.o. dyrektora oddziału  Alior Banku.

Oddział Alior Banku przy ul. Kościelna 22 w Pruszkowie dostępny jest dla klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

Alior Bank sukcesywnie modernizuje swoje oddziały i wprowadza najnowocześniejsze rozwiązania usprawniające obsługę klientów. Plan zakłada, że do końca 2022 roku zostanie otwartych 110 takich placówek w całym kraju.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Wyższy standard obsługi i innowacyjna przestrzeń – Alior Bank otwiera nowoczesny oddział w Pruszkowie”

 1. Grabarz pisze:

  Domyślam się, że Marzenę Sobieraj i Wojciecha Sobieraj łączy tylko przypadkowa zbieżność nazwisk. Z niecierpliwością czekam dnia, gdy w oddziale będzie można zamówić hot doga i inne przysmaki Jacka Sasina i Daniela Obajtka.

 2. paca pisze:

  Czy dżentelmen w meloniku w dalszym ciągu oferuje trefne fundusze ?

  • Anonim pisze:

   Taka modernizacja że klientów z ważną sprawą dotycząca kipoteki obsługują w korytarzu między innymi petentami…

 3. Realista pisze:

  Żarty sobie stroicie??? Kiedy podniesiecie oprocentowanie lokat? Zabawiacie się za nasze pieniądze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły