Wyremontują podstawówkę przy ul. Westfala

Grodzisk Maz.

Grodziski urząd rozstrzygnął przetarg na remont Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej, co oznacza, że niebawem rozpoczną się prace. Sprawdźcie co się zmieni.

Oprócz aktualnie prowadzonej rozbudowy szkoły – budowa pięciokondygnacyjnego skrzydła za 6,5 mln zł – grodziski magistrat zamierza wyremontować wnętrze „starego” budynku. Właśnie rozstrzygnięto przetarg w tej sprawie. Wpłynęły w nim dwie oferty. Firma Z.H.U Elektromax zaproponowała cenę 615 tys. zł, natomiast NGS Sp. z o.o. Zaoferowała 606 tys. zł. Zwyciężyła ta o niższej kwocie.

W zakres prac wejdzie: wykonanie instalacji zasilającej (wlz) do rozdzielnic oraz wymiana rozdzielnic głównej i piętrowych wraz z ich zabudową, montaż sufitów akustycznych podwieszanych w korytarzach parteru, 1 i 2 piętra (bez piwnicy), wykonanie instalacji oświetleniowej wraz z osprzętem oraz wymiana opraw oświetleniowych i przełożenie opraw doświetlających i awaryjnych w korytarzach na parterze, 1 i 2 piętrze (bez piwnicy).

Remont ten nie będzie trwał długo. Szkoła będzie gotowa na przyjęcie uczniów 1 września. Według zapisów w przetargu wykonawca będzie miał czas do 23 sierpnia.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.