Wyremontowali osiem dróg powiatowych

Region

Brwinów, Michałowice, Raszyn i Nadarzyn – w tych gminach powiat pruszkowski wyremontował prawie sześć kilometrów dróg. Prace zakończyły się 17 listopada.

Frezowania, czasowe zamknięcia – z takimi utrudnieniami musieli się zmagać kierowcy poruszający się po powiatowych drogach. Jednak wyszło im to na dobre. 17 listopada zakończyły się prace na ośmiu drogach w czterech gminach powiatu pruszkowskiego. Na niektórych wymieniono nakładkę, a inne przestały być drogami gruntowymi.

– Dziś malowane są na nich oznaczenia organizacji ruchu – mówi Mirosław Chmielewski, członek zarządu powiatu pruszkowskiego. – Szczególnie zadowoleni jesteśmy z remontu dróg w Żółwinie i Sękocinie bo do tej pory ich mieszkańcy mieli do dyspozycji drogi gruntowe. Teraz są to drogi z nawierzchniami bitumicznymi zatem komfort jazdy jest zdecydowanie wyższy – dodaje.

Gdzie drogowcy przeprowadzili remonty? Nowa nawierzchnia pojawiła się na fragmencie ul. Głównej w Nowej Wsi oraz w rejonie szkoły przy ul. Piłsudskiego w Brwinowie. Remont przeszły również ulice Graniczna i Słoneczna w Żółwinie, Graniczna w Sękocienie, Sanatorycja w Komorowie, Warszawska w Jaworowej odcinek ul Sportowej w Raszynie oraz ul. Nad Utrata w Walendowie.

Starostwo na remont wspomnianych dróg wydało ponad 1,3 mln zł.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.