Wypożyczył busa z zamiarem przywłaszczenia

Region

W połowie października mężczyzna wypożyczył Opla Movano. Jednak zamiast oddać go w terminie, przywłaszczył go sobie. Jeśli ktoś w podobny sposób przywłaszczył twoje auto, busa, lawetę lub sprzęt budowalny zgłoś się na numer alarmowy 884 884 997

O przywłaszczeniu opla informuje Agencja Detektywistyczna Temida. – W niedzielę 18 października przywłaszczono samochód ciężarowy marki Opel Movano, o numerze rejestracyjnym VIN W0VVSL601JB158187. Sprawca wynajął pojazd już z zamiarem jego przywłaszczenia. Samochód ciężarowy jest koloru białego z czarną plandeką z napisami Opel Movano. Sprawca posługiwał się danymi Artur B. – informują detektywi.

Wszystkie osoby które miały styczność z tym człowiekiem, lub posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące tego czynu, lub miały podobny przypadek w okolicy Warszawy proszone są o kontakt z numerem alarmowym 884 884 997.  – Za przekazanie informacji, która bezpośrednio doprowadzi do odzyskania tego pojazdu lub zatrzymania sprawcy przewidziana jest duża nagroda. Zapewniamy pełną anonimowość – dodają detektywi.

www.agencjatemida.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Wypożyczył busa z zamiarem przywłaszczenia”

  1. Rambo pisze:

    Każdego złodzieja należy wyleczyć ostrzegawczo 30 ołowianymi „zastrzykami” z bliskiej odległości – nie ma co się litować nad takimi gnidami

  2. jot pisze:

    To jakiś artykuł sponsorowany tej agencji detektywistycznej? Czy znacie wersję ze strony osoby, która wynajęła czy tylko chodziło o reklamę? Dno!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły