Wypadek w Nadarzynie. Lądował śmigłowiec LPR

Nadarzyn

W niedzielę około godz..10.00 na trasie ekspresowej S8 doszło do wypadku z udziałem osobówki i samochodu ciężarowego. Pasy w stronę Janek są zablokowane. Utworzył się duży korek.

Do wypadku doszło na wysokości Centrum Mody w Nadarzynie. – Zgłoszenie otrzymaliśmy ok godz. 10.00. Ciężarówka poruszała się pasem awaryjnym w kierunku Janek. Pojazd prawdopodobnie wystawał na regularny pas ruchu. W ciężarówkę uderzył poruszający się nim volkswagen. Kierowca został zabrany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Trzy pasy w kierunku są zablokowane i te utrudnienia mogą jeszcze kilkadziesiąt minut potrwać – mówi mł. asp. Marta Słomińska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Policjanci wyznaczyli objazdy, ale kierowcom radzimy wybierać na razie inną drogę.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Wypadek w Nadarzynie. Lądował śmigłowiec LPR”

 1. Anonim pisze:

  Ślepak nie widział tira to se poleciał chelikopterem

  • Natalia pisze:

   Weź się człowieku puknij w głowę! Razem z mężem ratowalismy tego człowieka, był to straszy człowiek. Nie przyszło Ci do głowy, że może zaslabl, może coś się innego było przyczyną, niż prędkość?!

   • Anonim pisze:

    To dobrze że nie zaslab przy pasach jak chodzą ludzie jesteś stary po 60 nie wsiadaj za kierownik

  • Mac pisze:

   Odezwał się typowy mały „polaczek” z kompleksami. Nic nie wie o sytuacji, ale błyskawicznie oceni kogoś, obrzuci go błotem w internecie. Po co współczuć – obsmarować. Wstydź się człowieku.
   Nie słyszałeś, że zdarzaja się takie sytuacje, że ktoś z przemęczenia zasnął za kierownicą, zasłabł. A może TIR nagle włączał się do ruchu.
   Pomyśl, a potem pisz, bo czy przyjemnie by Ci było, gdyby Ciebie ktoś obrzucił błotem, gdy powinie Ci się noga?

 2. Papa pisze:

  Bo się ku….A spieszą A szczególnie kierowcy tirów i ciężarówek bardzo wysokie kary powinny być za to tym bardziej za trzymanie się na zderzaku

  • O ywatdl pisze:

   Apel do policji! Jechałem tuż po i na zjeździe profesjonalnie ruchem kierowała pani policjantka o czarnych wlosach, kierowała ruch na zjazd „rondo Nadarzyn”, udzielała informacji nawet co się stało ( szacunek za wytrwałość)🥴 a na rondzie już stali busem prawdziwe p… Tiry jeździły w kółko po rądzie a oni z telefonami w ręku i uśmiechem na twarzy bacznie śledzili youTube pozdrawiam Pana policjanta w kolorowych okularach😁 naprawdę niewiele brakowało żeby rozładować korek przy takiej tragedii..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły