Wypadek autobusu w Pruszkowie

Pruszków

W czwartkowy poranek doszło do groźnego wypadku. Rannego kierowcę autobusu przewieziono do szpitala. Pasażer nie odniósł żadnych obrażeń.

W czwartek 26 listopada około godziny 7.00 na ulicy Zdziarskiej przed skrzyżowaniem z Ogrodową w Pruszkowie doszło do wypadku autobusu miejskiego linii nr 3. Z nieustalonych przyczyn kierowca autobusu wjechał w ogrodzenie jednej z posesji.

Na miejsce wypadku przybyła ekipa pogotowia ratunkowego, policji i strażaków. Zespół ratownictwa medycznego opatrzył rannego mężczyznę. Kierowcę z lekkimi obrażeniami przewieziono do szpitala.

W autobusie oprócz kierowcy podróżował jeden pasażer. Mężczyźnie nic się nie stało.

W rozmowie z reporterem Wawa Hot News 24, kom. Karolina Kańka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie poinformowała, że kierowca autobusu był trzeźwy.

Policja prowadzi czynności sprawdzające okoliczności wypadku.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 24

24 odpowiedzi na “Wypadek autobusu w Pruszkowie”

 1. turirek pisze:

  Kierowcą był Ukrainiec, w dodatku pijany. Masakra, kto nami kieruje 🙁

 2. ToTylkoJa pisze:

  Trzeźwy? Czy policja używa narkotestów? Nie tylko w Warszawie i w Grodzisku kierowcy używają różne używki,.. eh,.. i tak większość z nich posługuje się prawem jazdy kupionym na Ukrainie,..

 3. Stulejka pisze:

  Masturbował się w robocie… tyle w temacie.

 4. Ja pisze:

  Było trzech pasażerów i w tym dziecko

 5. Wp poczta pisze:

  A że kierowca był pijany czemu ani słowa nie napisali

  • 126 p pisze:

   A co mieli napisać ?
   odpowiadał w nie zrozumiałym jazyku !
   więc w/g naszych trzeźwy.

  • Anonim pisze:

   Bo policja stwierdziła że był trzeźwy, jakbyś że swoją matką nie był ciągle upity to byś umiał przeczytać ze zrozumieniem taki krótki artykuł.

 6. Px pisze:

  Dobrze że tak łagodnie napisane. Jakby autobus jechał 120 to jasne że przyczyną byłaby predkosc choćby kierowcy w chwili zdarzenia wypadlo pół kilo koksu z kieszeni i smartfon z włączoną grą z rąk. A tak głupio powiedzieć że w miejscu gdzie bezwypadkowy się jeździ ponad 100 ktoś miał wypadek bo jechał co prawda powoli ale bez koncentracji.

  • Juras pisze:

   Przy predkości 100 km/h wszyskie plomby z mleczaków by Ci powypadały. Jeżdżę tam codziennie i znam warunki panujące na niej. Jechałem tam zaraz po wypadku. Miejsce takie ze nic z bocznej ulicy nie mogło mu nagle wyjechać. Kierowca albo zasłabł albo %.

  • mieszkaniec Pruszkowa pisze:

   Nie jest możliwa jazda autobusu z prędkoscią 120 km/h. Wszystkie dopuszczone do ruchu w Polsce mają ograniczenia do 100 km/h.

 7. dsda pisze:

  pewnie znowu kierowca ukrainiec?

 8. xDD pisze:

  Too fast tuu furious-sasha ukrop drift

 9. J.P. pisze:

  Miejmy nadzieję, że w Pruszkowie to nie „syndrom” kierowców warszawskich autobusów…

 10. Ten obcy pisze:

  Niech go zbadają czy chlal, pewnie towarzysz z Ukrainy.

 11. gość pisze:

  ukrainiec?

 12. Max pisze:

  Tak często wyjeżdża ktoś z bocznych uliczek a główna droga prowadzi w łuku, więc wyjeżdżający kierowcy nie widzą szybko jadących pojazdów ulica zdziarska. Może ktoś wyjechał przed autobus i kierowca autobusu chciał uniknąć wypadku.

  • Anonim pisze:

   Tak tak, żeby uniknąć wieku z samochodem którego uderzenia kierowca by nawet nie poziom to wjedziemy czołowo komuś w posesje. Jeżeli samochody z pierwszeństwem jadą szybko to te z podporządkowanej powinny wyjeżdżać ostrożnie…wtedy ruch jest bezpieczny.

 13. Anonim pisze:

  Ja wiem że było trzech pasażerów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły