Wykopmy Raka znów w Grodzisku!

Grodzisk Maz.

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja charytatywnego turnieju „Wykopmy Raka”. Trwają zapisy, a cały dochód zostanie przekazany na rzecz fundacji Fundacji Rak’n’Roll.

Piłkarski turniej w szczytnym celu odbędzie się w Grodzisku po raz kolejny. W poprzednich edycjach rywalizowały ze sobą amatorskie drużyny, którym sam występ dawał wiele radości i satysfakcji. Świetna oprawa, trybuny wypełnione kibicami, profesjonalne sędziowanie i znakomita atmosfera. Nie inaczej będzie w tym roku.

– Turniej startuje 9 listopada na hali sportowej w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Westfala 3a. Na miejscu pojawią się wyjątkowe medale oraz puchary dedykowane najlepszym drużynom, profesjonalne nagłośnienie połączone z licencjonowanym sędzią, a także specjalnie przygotowana fotorelacja z turnieju jak i wiele innych atrakcji zaplanowanych przez organizatorów – wylicza Malwina Sułkowska ze stowarzyszenia Sportowy Bohater.

Zapisy do udziału już trwają. W danym zespole zgłoszonych może zostać maksymalnie dziesięciu zawodników, z czego pięciu będzie reprezentować skład na boisku. Wpisowe, które w całości trafi na konto Fundacji Rak’n’Roll to 250zł od drużyny. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie tu.

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.