Wygraj wejściówki do Cyrku Korona [WYNIKI]

Pruszków

W niedzielę (15 listopada) do Pruszkowa zawita Cyrk Korona. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest aż osiem dwuosobowych biletów!

Cyrkowcy przyjadą do Pruszkowa z nowym, multimedialnym spektaklem „Cyrkowo-Bajkowo”. Będą bawili publiczność przez całe dwie godziny. Wystąpią nie tylko artyści z Polski, ale i Anglii, Czech, Danii, Szkocji i Ukrainy. Ewolucje na wysokich masztach, akrobacje z pieskiem, gimnastyka napowietrzna w sieciach czy kaskaderskie wyczyny na wysokiej linie poziomej nie stanowią dla nich problemu.
 
Oprócz tego program zostanie wzbogacony o wielką rewię wielbłądów i zwierząt egzotycznych, pokaz koni i kucyków „Little Pony”, bajkową farmę czy spektakl z udziałem fok. Nie zabraknie również doskonałego humoru. O radość i uśmiechy na twarzach publiczności zadba Konferansjer – Kapelusznik oraz mistrz humoru „Mr. Chap”.
 
Cyrk Korona jest jednym z największych i najpopularniejszych w Polsce. Został założony w 1993 r. Cyrkowcy każdego roku prezentują nowy spektakl tematyczny. To nie tylko zabawa jak mówią organizatorzy, to także czas refleksji i zadumy. Podkreślają również, że żadne zwierzę nie jest zmuszane do wykonywania cyrkowych czynności, ani nie dzieje mu się krzywda.
 
„Opowieści o hakach, rozżarzonych węglach, pejczach, dybach, gwoździach itp. jako narzędziach stosowanych w tresurze zwierząt w polskich cyrkach są nieprawdą i wprowadzają opinię publiczną (…) Zwierzęta cyrkowe, towarzyszące artystom i ich dzieciom od urodzenia, są członkami rodziny cyrkowej, łączy ich więź emocjonalna.” – czytamy w liście otwartym skierowanym przez cyrkowców do władz Pruszkowa.
 
Bilety można zakupić zarówno drogą internetową jak i w kasach, które będą czynne od godz. 9.00 w dniu spektaklu. Cennik oraz zasady nabywania i korzystania z biletów można znaleźć tutaj. Wydarzenie rozpocznie się w niedzielę (15 listopada) o godz. 15.00. Cyrk zostanie rozstawiony przy al. Wojska Polskiego tuż obok stacji paliwowej Shell.

Dla tych, którzy z chęcią wybraliby się na przedstawienie jednak nie chcą wydawać swoich oszczędności przygotowaliśmy konkurs. Zasady są bardzo proste. Musisz być najszybszy! Osiem pierwszych osób, które w czwartek (12 listopada) o godz. 10.00 prześle maila na adres konkurs@wpr24.pl wygrają jedno podwójne zaproszenie do Cyrku Korona. W tytule należy wpisać: „Cyrk Korona”. W mailu należy podać imię, nazwisko oraz numer telefonu.

WYNIKI:

Paweł Wąsikiewicz
Ewelina Skiba 
Dominik Szlasa
Angelika Podleśna
Anna Nadstawna
Karolina Kadzikiewicz
Małgorzata Kadzikiewicz
Michał Piotrowski

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.