Wygraj samochód w jesiennej loterii Centrum Janki

Region

„Zdrap sobie auto” to główne hasło loterii, która wystartowała w piątek 28 września w Centrum Janki. Nagrodą główną w zabawie jest samochód Renault Clio Grandtour Kombi! Wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych w Centrum Janki, aby powalczyć o auto oraz inne atrakcyjne nagrody.

Jesienna loteria w Centrum Janki trwa do 13 października. Aby wziąć udział w akcji, przez ponad 2 tygodnie Klienci Centrum Janki muszą jedynie:

– zrobić zakupy za minimum 100 złotych (w tym min. 50 złotych wydane na terenie galerii handlowej), 
– tego samego dnia okazać paragon/paragony (można sumować max. 3 paragony) w Punkcie Obsługi Loterii i odebrać kupon-zdrapkę od hostessy,
– zdrapać zdrapkę i sprawdzić, czy pod farbą kryje się jedna z ponad 2250 nagród natychmiastowych (karta podarunkowa o wartości 30 złotych, bawełniana torba z logo Centrum Janki lub czekoladki smile),
– jeśli chcą zagrać o nagrody główne (samochód oraz karty podarunkowe o wartości 2.000 złotych, 1.000 złotych oraz 500 złotych), wypełnić kupon, wrzucić go do specjalnej urny i stawić się osobiście na losowaniu.

Losowanie nagród głównych odbędzie się w sobotę, 13 października, o godzinie 17.00. Obecność podczas losowania jest obowiązkowa.

– Przed nami gorący październik w Centrum Janki! Przez ponad dwa tygodnie nasi klienci będą mogli powalczyć o atrakcyjną nagrodę – Renault Clio Grandtour Kombi – w najnowszej loterii Janek. Zachęcam wszystkich do robienia zakupów i życzę powodzenia! – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Regulamin loterii jest dostępny w Punkcie Obsługi Loterii, w siedzibie Organizatora oraz w biurze Dyrekcji Centrum Janki.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.