Wygraj kupon na pyszną pizzę, którą zjesz w środku nocy! [WYNIKI]

Konkurs

Uwaga! Specjalnie dla naszych Czytelników wraz z ekipą „Pizza 24h Pruszków” przygotowaliśmy konkurs, a w nim do zdobycia pięć voucherów (każdy o wartości 50 zł), które można wymienić na przepyszną pizzę i nie tylko.

Mocno zgłodniałeś, ale… jest godzina 1.00 w nocy. Nie chce ci się ruszać z domu więc szybko łapiesz za telefon, lecz uświadamiasz sobie, że wszystkie lokale w mieście przecież są już dawno zamknięte… Niekoniecznie! Z pomocą przychodzi „Pizza 24h Pruszków”.

– Wystarczy telefon do nas i za pół godziny przywozimy pyszną pizzę prosto z pieca. Nasz lokal jest jedyny w swoim rodzaju. Od poniedziałku do soboty działamy w godz. 20.00-4.00, w niedzielę o godzinę krócej. Czyli karmimy ludzi nocą. Dowozimy posiłki w dowolne miejsce. Działamy w małym lokalu przy ul. Jasnej w Pruszkowie, więc nie przyjmujemy gości na miejscu, tylko jeździmy do nich – mówi Anna Matlak, właścicielka „Pizza 24h Pruszków” (zobacz wywiad).

Wraz z ekipną nocnych kucharzy przygotowaliśmy konkurs. Do wygrania pięć voucherów o wartości 50 zł do zrealizowania w „Pizza 24h Pruszków”. Co trzeba zrobić, by wygrać? Zasady są naprawdę proste! Nagrodę zdobędzie pierwsze pięć osób, które jutro (18 października) jako pierwsze o godzinie 13.00 wyślą maile na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać „Pizza 24h Pruszków”, a w treści imię, nazwisko i numer telefonu.

Zapraszamy do zabawy i życzymy szczęścia!

WYNIKI WYNIKI WYNIKI

W konkursie zwyciężyły następujące osoby:
Katarzyna Korpikiewicz
Anna Marzec
Zuzanna Majewska
Tomasz Bobak
Justyna Szelągowska

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.